Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Nie r00chałem od tygodnia. To moment, w którym zacząłem żałować, że dałem nope na Tinderze dwóm loszkom 5-6/10, które dały mi superlajki. Obie nie były jakieś specjalne, ale obie miały (przynajmniej na zdjęciach) fajne dupska ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z obecnej perspektywy pełnych jajec i braku stosunku na horyzoncie wydaje mi się, że popełniłem błąd. Dajecie lajki laskom poniżej swoich standardów i r00chacie takie później? W sumie to chyba powinno im się wydawać, że złapały pana boga za nogi i same swoje nogi powinny rozkładać od razu? Zapraszam do dyskusji.
#tinder #podrywajzwykopem #zwiazki #rozowepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Notatka moderatora: Tak było, ja byłem tymi dwiema loszkami 5-6/10.
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 23
@mirko_anonim: Mniej atrakcyjnym kobietom to się jeśli już daje szansę. Ale 1-2 niewłaściwe ruchy ze strony takiej dziewczyny i się żegnamy. Mniej atrakcyjne mają latać za nami. Nigdy na odwrót. To im powinno zależeć a nie nam.

Z moich własnych doświadczeń połowa nadrabia charakterem czy tam dobrym seksem, ale druga połowa nie, a niektóre charakterem to się jeszcze potrafią pogrążyć. Nie ma więc czegoś takiego że brzydsza laska to z automatu
@mirko_anonim: Nie wszystko złoto co się świeci. Czasami trochę obniżając standard aparycji przy umawianiu się na seks bez zobowiązań można się miło zaskoczyć. Miałem kiedyś spotkanie z taką 5/10, bo jakoś miałem wtedy wkrętkę na to aby spróbować stosunku z laską butterface (z slangu j.ang "but her face" "no ale jej twarz", odnoszące się do ładnych ciał, z niekoniecznie ładną twarzą), i powiem Ci, że była moc przez całą noc. Głodna
@Saddam_Husajn: inceluuu - po 1 mam to gdzieś co robisz a co nie, po drugie nawet mnie to nic nie interesuje i mi nie przeszkadza nawet jak codziennie masz inną laskę, a po 3 jestem przekonany że te Twoje przeciętne laski 5/10 to są jakieś realne dramaty otyłe 3/10

zwyczajnie ktoś kto obraca ładne laski nie chwali się tym na wykopie - tak jak ktoś kto obraca grubymi pieniędzmi nie pisze
@Dietetyq: Przecież tu na wykopie każdy się chwali tym czym może. Programiści że zarabiają dobre pieniądze, ambitni ludzie że kupują domy albo mieszkania a przystojni faceci tym że mają powodzeni wśród kobiet.

Poza tym zdanie inceli w kwestii relacji damsko-męskich nie ma jakiegokolwiek znaczenia. To tak jakby w sprawach inwestowania pieniędzy pytać się ludzi zarabiających minimalną albo żyjących z zasiłku. Zachowuj się odpowiednio do swojego statusu genetycznego i nie szczekaj przez
@Saddam_Husajn: haha Twój status genetyczny jest taki że jesteś jakiś Romek od fizycznej pracy co wyrywa kasjerki & fryzjerki na stare rozklekotane bmw e46 i myślisz chyba sobie, że jesteś jakimś aryjskim nadczłowiekiem xdd

albo masz 15 lat i egzemę i myślisz że jesteś fajny bo zwyzywasz ludzi online haha

pochwal się jeszcze na grupie fb zrzeszającej osoby niewidome & z niedowładem kończyn jaki hustler miejski jesteś ziomek z nikiem dyktatora
Dietetyq - @Saddam_Husajn: haha Twój status genetyczny jest taki że jesteś jakiś Rome...

źródło: Przeprowadzki-Cennik

Pobierz