Wpis z mikrobloga

Z drugiej strony jeśli budda to wielki słup mafiozów to dlaczego nigdy nie wpadł ani nie ma ani jednego promila takiego tyci tyci dowodu że coś go łączy z mafiozami.

Sam prowadzę firmę i wiem jak wygląda skarbówka, trudno jest w tych czasach robić wałki. Tzn inaczej. Walki jest robić prosto ale równie prosto jest w nie wpaść, a trudno jest zrobić wałki które nigdy nie wyjdą na jaw. Nawet ten ziomek co jako jedyny miał bugatti w Polsce wpadł za pralnię w niecałe pół roku odkąd się ona zaczęła, to mówi samo za siebie.

Jak dla mnie jest w tym wszystkim ból dupy nieudaczników połączony z % prawdy. Mam na myśli to że dużo osób nie potrafi dać racjonalnych argumentów oprócz tych że w młodym wieku nie da się dorobić. No #!$%@? jak to czytam to aż oczy krwawią że żyjemy w takim narodzie, gdzie nieudacznik siedzący w #!$%@? robocie bez żadnych ambicji zarabia 5 koła czy inne grosze i wylewa swoje żale rzucając złe światło na ludzi którzy mają więcej chęci, talentu od niego.

W sumie ani mnie to grzeje ani ziębi czy budda to słup czy nie jedyne co mnie zastanawia to to czemu nikt nie ma na to ani najdelikatniejszego dowodu. Oprócz argumentu że jest młody. That’s all zapraszam do merytorycznej dyskusji bez gadki etatowców o tym jak to życie jest niesprawiedliwe i że ciężko zarobić

#budda #motoryzacja #polskiyoutube #cebula
Oskaros - Z drugiej strony jeśli budda to wielki słup mafiozów to dlaczego nigdy nie ...

źródło: IMG_1818

Pobierz
  • 95
@cwlmod: dorobienie się jakiegoś M4/RS5 to nie jest wcale kosmos mając 23-24 lata. Jak się pozna trochę ludzi co mają własne działalności i są młodzi to sporo tych ludzi stać na takie auta albo już je sobie kupili. Wiadomo Lambo to już całkiem inna liga i w zakupie i w utrzymaniu.
@AVOIDME: Ale sprawozdanie finansowe nie oddaje rzeczywistości. To tylko papier, który można odpowiednio wykreować. Pralnie zazwyczaj mają ogromne przychody, bo łatwiej ukryć część środków. Na papierze taka firma będzie miała miliony obrotu, a mieści się w wirtualnym biurze. W takim przypadku sprawdza się przepływy finansowe. Takie dokumenty ciężko uzyskać. Firmę która przez 10 lat składała sprawozdania można bez problemu kupić. Jeżeli dostaniesz do rąk sprawozdanie firmy A, to nie będzie tak
  • 0
@szermierczyk: nie, źle to odebrałeś. Gość chciał wyciąg w wieku 21 lat ale nie mam do niego dostępu więc jako jakiekolwiek poprzecie swoich słów wrzuciłem chociaż ten portfel krypto, zdaje sobie sprawę że 90k$ to jest nic w stosunku do prawdziwych wyjadaczy rynku, bo tyle to oni rzucają na jednego shorta ale tu nie chodziło o flex. Nie ma czym się flexowac. Chodziło po prostu o kontrast. Pozdro
  • 1
@siodemkaxx: a no tak bo wykopek który w życiu nawet przez tydzień nie był przedsiębiorcą wie lepiej bo przeczytał tak na Internecie, oczywiście że łatwo jest kręcić chociażby VAT i pewnie dałoby się zarobić kilka dobrych milionów w krótkim czasie tylko prędzej czy później to wyjdzie. Jak nie za rok to za dwa albo trzy. Tak tondziala