Wpis z mikrobloga

@Jestem_robotem123 sojusz sam się podkopuje. Wszyscy w tym momencie patrzą na wybory w USA, które mają być istota istnienia Nato, bo hurra Niemcy i Francuzi mają wywalone na zbrojenie się, a każdy liczy na dupochron ze strony USA. Polska zachowawczo podchodzi do sytuacja zbrojach się i inwestując w zbrojenie. Pomijam już fakt, że nawet co chwilę pojawiają się różnice w podejściu do działań w stronę Ukrainy, czy pomagać, jak pomagać, czy wysyłać
od 2016 wszystkie jego prognozy się sprawdzają i nie ma podstaw zakładać ze tym razem się myli


@YgoR: To co się rzeczywiście Bartosiakowi udało to stworzenie wiernego kościoła swoich akolitów, którzy będą go bronić niczym niepodległości, szczególnie w bójkach internetowych. Bartosiak to Korwin geopolityki.
@YgoR: xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD WSZYSTKO PRZEWIDZIAŁ - Nostradamus #!$%@? naszych czasów. W sumie jak się co tydzień zmienia zdanie to można dużo rzeczy przewidzieć....
@Jestem_robotem123: ale ukraina właśnie nie obaliła tą teorie, wręcz ją potwierdziła, przecież głównie to tylko i wyłącznie dzięki przygotowaniom jakie poczyniono przez strone Ukraińską mamy w miare daleko wypchniętych kacapów. Wykonali plan idealnie, gdyby tylko zachód szybciej zdecydował się na potężne dostawy kiedy onuce były w szoku że się odbili w blitzkiergu od betonowego słupa jadąc na komarku 100km/h. Jakby w moment wpadły kraby i t72 to być może teraz byłyby
@YgoR: Ta pani mimo swoich racji nie wykazała się zbyt lotnym umysłem. Z wszystkimi argumentami Bartosiaka nie ma co polemizować bo są jak najbardziej trafne. Najbardziej podobał mi się mindfuck reszty gdy Bartosiak zasugerował , że to my będziemy musieli być udzielającym pomocy bo do tej pory całą klasa polityczna od 30 lat utwierdza społeczeństwo w przekonaniu , że jesteśmy " petentem"( ͡° ͜ʖ ͡°). A to
w tym że podkopując sojusz Bartosiak działa zgodnie z interesem Rosji.


@Jestem_robotem123: Takie #!$%@? to było i przed agresją rosyjską, że przecież tylko IDIOTA uważałby, że Rosja prze do wojny, a Bartosiak był wyzywany agentem chyba wszystkich nacji za to, że ośmiela się wątpić w sojusz. W 1939 też byliśmy w sojuszu, a potem Polska ledwo żywa wyszła prosto pod but Sowietów. Jak czytam czy słyszę teksty, że jak się powie
Ma to to rzeczy że nie zawsze Amerykanie wygrywają. Więc twierdzenie że mogą przegrać w Iranie nie jest do końca pozbawione logiki
Ten sam Bartosiak który wpadł na pomysł robienia bunkrow na Abramsy


@Darth_Gohan: czy Ty widziałeś jak walczą teraz czołgi na Ukrainie? 90% czasu to jest siedzenie w doskonale zamaskowanym "bunkrze" a reszta to wjazd w przygotowane stanowiska ogniowe, najczęściej walenie ogniem pośrednim i powrót do "bunkra". A grupowanie i klasyczne przełamywanie frontu czołgami kończy się nawałą artyleryjską I 680 pojazdami straconymi w szturmach na Awdijewke. Więc tak, powinniśmy budować doskonale zamaskowane
Bartosiak to gość, który wysnuł wojnę USA z Iranem i stwierdził, że USA ją może przegrać xD


@Bover: jakoś z Irańskimi proxy w Jemenie sobie słabo radzi. Jakoś w Afganistanie USA nie wygrało a Iran jest kilka razy niż Afganistan większy, bogatszy, ma większą armię etc. I jak zdefiniowałbyś zwycięstwo USA w wojnie z Iranem? Zresztą czy strzelanie przez Irańskie milicje w Iraku i Syrii do Amerykanów, Hutih do statków USA
@Kir91: czy ty czytasz, co ja napisałem? BARTOSIAK TWIERDZIŁ, ŻE BĘDZIE WOJNA MIĘDZY IRANEM A USA I USA JĄ PRZEGRA.

Iran tak się obsrał, że nawet nie odpowiedział zbrojnie. A OP pisze, że Bartosiak się nie myli. Ty za to klaszczesz uszami, pisząc coś zupełnie obok tematu xD
@Kir91: A czy ty czytałeś co dokładnie pisał Bartosiak o tych bunkrach który miałby być za linia wroga czy nie pamiętasz?

Poza tym przy tym przełamaniu w normalnych warunkach zanim by wyszły te czołgi miałbyś przewagę w powietrzu więc zupełnie inaczej by to wyglądało.

No, ale Bartosiak przecież wszystko co napisze jest super i się super układa pod jego teorie.
@Jestem_robotem123: Skoro uznajemy gadanie chłopa w śniadaniówce jako "podkopywanie sojuszu" i działanie na korzyść Rosji to jak nazwiemy to ze 1/2 krajów ma wywalone jaja w wojsko i wydawanie na nie kasy? To nie jest podkopywanie sojuszu?
Jaka propaganda? Chyba propaganda debilizmu której padłeś, to chłopy będą zdychać w okopach co można zobaczyć na Ukrainie a "nato" czyli pewnie kilka państw które łaskawie się zgodzą wysłać ochłapy nie teleportuje się w
Iran tak się obsrał, że nawet nie odpowiedział zbrojnie.


@Bover: jednak siedzisz pod kamieniem. Jak Iran nie odpowiada zbrojnie jak wspierane przez Iran siły atakują Amerykanów na terenie Jordanii, Syrii, Iraku i Jemenu?

Btw chciałbym też zobaczyć jakiś cytat o tej wojnie z Iranem bo sobie nie przypominam, ale z chochołem łatwo walczyć
@Kir91: myślałem, że nieco bardziej śledzisz swojego idola.

Niech pozostanie nieomylny w twoim przekonaniu zatem, jeśli ci to pomoże. Nie chcę rujnować dzieciom marzeń ;)