Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim

To jest niesamowite, #rozowepaski najpierw się kręcą na karuzeli kaktusów, a potem mając taką wątpliwą przeszłość seksualną dziwią się, że zostają starymi pannami i nikt ich nie chce na żony. XD

#przegryw #blackpill #redpill #zwiazki #logikarozowychpaskow



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 23
To jest niesamowite, #rozowepaski najpierw się kręcą na karuzeli kaktusów, a potem mając taką wątpliwą przeszłość seksualną dziwią się, że zostają starymi pannami i nikt ich nie chce na żony. XD


@mirko_anonim: jest w moim mniemaniu jeszcze gorzej tj. po tej "karuzeli" one są tak przebodźcowane że nikt nie jest już w stanie zaspokoić ich potrzeby "romantycznej miłości" (czyli haju dopaminowego) - dlatego większość tych lambadziar nawet nie spojrzy na takiego
@mirko_anonim: 1. Myślę że ani ich nie obchodzi że jakiś Mireczek ich nie chce. 2. Ani Ciebie to nie powinno obchodzić skoro taka kobieta Cię interesuje. Poprostu wasze uniwersa sie nie przecinają więc po co to rozkminiać i strzepic sobie nerwy.
Anonim (nie OP): Ja nie jestem po karuzeli #!$%@?ów, a i tak mi się nigdy nikt nie oświadczył (jeśli chodzi o moich stałych chłopaków). Czemu zakładacie, że każdy kto jest wolny po 30 jest po jakiejś karuzeli? Większość kobiet co znam to są przeciętne i nie chcą się zarabiać nowymi chorobami wenerycznymi - większość miała 3 partnerów max. Chyba, że są jakoś super piękne i masy spermiarzy, no to mają trochę
Anonim (nie OP):

Ja nie jestem po karuzeli #!$%@?ów, a i tak mi się nigdy nikt nie oświadczył (jeśli chodzi o moich stałych chłopaków).


No a po co kupować krowę z której się można mleka za darmo napić? Poza tym skąd wiadomo, że nie jesteś? Bo ty tak mówisz? Bo kobiety wcale nie kłamią w tym temacie…

Nie rozumiem dlaczego kogokolwiek interesuje przeszłość partnera przed poznaniem się.

W związku chyba chodzi o budowanie przyszłości.


@CH3j: xD
Jakakolwiek osoba która miała setki partnerów seksualnych jest niegodna zaufania w budowaniu trwałego związku. Taka osoba jest uzależniona od hormonów szczęścia i od adrenaliny - prędzej czy później zabraknie jej 'tego czegoś'. Zatem, machający papaj na drogę.

No, nie wspominając o możliwych wenerach którymi partner może być nosicielem, nawet bez objawów.

Aktualnie
@kaminarii: Super się rozpisałeś i przedstawiłeś logikę z Mirko.
Rozczaruje cię bo świat działa inaczej.
Zacznij go postrzegać swoimi oczami opierając się o własne doświadczenia a nie tym co ci piszą anonimowe osoby w internecie.