Wpis z mikrobloga

@keep_movin różnica taka, że słupki wyżej powstały na podstawie łatwo mierzalnych wartości zebranych i opracowanych przez (w miarę) legitny podmiot statystyczny. A ten wasz śmiszny wykres z okcupid "kobiety oceniają 80% mężczyzn poniżej przeciętnej" pochodzi z tego samego źródła, co "80% mężczyzn uderza do 10% kobiet", ale o tym to niedobra mówić xD

I jak zwykle wykopkowa schizofrenia się ujawniła:
"lekki zarys mięśni wymaga bomby i etatu na siłowni, ain't nobody got
  • Odpowiedz
szczypiorkow z vifonami


@kochamajfony: a Ty bierzesz pod uwagę, że jak ktoś ma modny fryz i modną kurtkę, to od razu nie awansuje na zajebistego faceta? Może oprócz fryzurki i kurtki nic więcej sobą nie reprezentuje i gdyby urodził się 10 lat wcześniej, to byłby zwykłym Piotrkiem z jeżykiem na głowie?

To że facet/kobieta dobrze wygląda, to nie znaczy, że ma poukładane w głowie lub sukcesy w życiu. Tak samo w
  • Odpowiedz
BMI jest dobrym wskaźnikiem populacyjnym


@drobne_na_taryfe: tyle tylko że został zrobiony w czasach gdzie 90% ludzi pracowało fizycznie i chłop 170cm 60kg był przeciętnym chłopem, czy 180cm i 70kg xd bo dieta składała się w 90% z kaszy czy ziemniaków a mięso było tylko na święta xd. sobie sprawdź na czym się opiera bmi xd czy po prostu spójrz na siatkę decylową xd. Wystarczy odrobinę więcej białka jeść i mieć naturalny
  • Odpowiedz
Nie ma co więcej pisać, bo wiem, że baba nigdy nie przyzna racji.


@keep_movin: Zostałeś wyjaśnionymi statystykami i twardymi danymi i jeszcze się plujesz, że baba ci nie przyzna racji. Sam nie potrafisz się przyznać do błędu kolego hipokryto i robisz fikołek za fikołkiem byle tylko nie przyznać, że się mylisz.
  • Odpowiedz
A ten wasz śmiszny wykres z okcupid "kobiety oceniają 80% mężczyzn poniżej przeciętnej"


@drobne_na_taryfe: Najlepsze jest to, że wklejają ten jeden wykres bez świadomości, że w tym samym artykule, którym spamują na prawo i lewo jest napisane, że to kobiety są o wiele bardziej skłonne niż mężczyźni do randkowania z kimś, kto im się nie podoba. Ale to już niewygodna część to się wytnie i wklei tylko pod tezę obrazek xD
  • Odpowiedz
@kochamajfony: chyba w Waszych urojeniach. Tymczasem moja koleżanka samotna matka.typiara z wyglądu na pewno 7/10 od dwóch lat szuka faceta kombinuję jak koń pod górkę i nadal gówno. Także Wasza teoria się nie styka
  • Odpowiedz
@mlodygustaw: to się bierze z mediów. Ostatnio czytałam post na grupie dla Grażyn i tam Grażyny nazywały chudą xd typiare która miała figurę jak moja 75 lvl babcia. Taka typowa L z cellulitem nazywały chudą xd
  • Odpowiedz
@kochamajfony ja mam taką znajomą, 19 lat i masywna budowa ciała, nie ma jakiegoś wielkiego brzucha, ale są cyce, dupa, uda. Wcześniej rzucała młotem to możecie sobie wyobrazić jaką ma figurę. Do niej przystawia się w opór chłopa, niektórym po prostu takie się podobają takie większe baby. Szczypiory w szczególności próbują szczęścia.
  • Odpowiedz