Wpis z mikrobloga

@mlodygustaw: procent chłopów chodzących na siłownię to jakiś margines w całym społeczeństwie może z 2-3% z resztą dużo kobiet w dzisiejszych czasach również chodzi na siłownię oczywiście mniej niż mężczyzn ale też chodzą. Kobiety mają też większą tendencję do odkładania tłuszczu (cycole, pośladki) więc powinny wypadać w tej statystyce gorzej od mężczyzn. Prawda jest taka że mężczyźni są ulani. Wystarczy spojrzeć na dzisiejszych 30 latków co drugiemu odstaje bebzon pod koszulką.
@zeszyt-w-kratke: ładny komentarz, taki wybielający baby, a jadący po chłopach.

Piszesz, że mało chłopów chodzi na siłkę, dodajesz potem, że sporo bab chodzi na siłkę, a jeszcze potem, że jednak te sporo bab to mniej, niż chłopów, ale nadal sporo xDddd

Potem piszesz, że baby lepiej wyglądają, bo tłuszcz im się odkłada w cyckach i dupie, a potem jedziesz po chłopach, że mają bebzony. Zapomniałeś dodać, że bebzon jest naturalnym miejscem
@kochamajfony: ja tam nie wiem, ale mam zgoła inne obserwacje, imo w przewadze można zaobserwować model "piękna i bestia", grube zakolaki często prowadzą się z ładnymi i szczupłymi loszkami (nie wnikam w cechy charakteru i takie tam, sam wygląd). Więc do tej "pęknięcia bańki" to obawiam się jest równie blisko, jak do pęknięcia bańki na nieruchomościach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@drobne_na_taryfe: jak taka jest prawda.

Tutaj jakoś procenty ci się podobają, ale jak pokazuje się procenty z aplikacji randkowych to pojawiają się głosy, że to przekłamanie, że tam nie siedzą takie różowe jakie się mija na ulicy i inne dziwne tłumaczenia.

Nie ma co więcej pisać, bo wiem, że baba nigdy nie przyzna racji.

Przypomniało mi się coś. To ty byłaś tą różową, która śmiała się z uczelnianych manletów z krajów
@kochamajfony: spadki na tym rynku nie nastąpią zbyt szybko, popyt na julczystka jest nieelastyczny (sztywny) jeśli Panowie zaczną wycofywać się z wyścigu to raz rozochocone kobietki i tak nie odpuszczą a w najbliższych latach spodziewam się spory napływ inwestorów zagranicznych na nasz rynek że tak powiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) którzy tylko będą podbijać cenę tego dobra ekskluzywnego
Dietetyq - @kochamajfony: spadki na tym rynku nie nastąpią zbyt szybko, popyt na julc...

źródło: 135711-race_and_romance

Pobierz
Osiągamy już chyba szczyt banki spekulacyjnej na rynku matrymonialnym. Obserwowałem dziś cała noc szczypiorkow z vifonami łazacych za rączkę z typiarami lekko 15kg+ nadwagi. Niedługo czara goryczy się przeleje i będziemy mieć potężna korektę na rynku.


@kochamajfony: Czyli mówisz, żeby shortować teraz rynek matrymonialny?

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wejść po same kullen (hehe) w shorty?
Niedługo czara goryczy się przeleje i będziemy mieć potężna korektę na rynku.


@kochamajfony:

oczywiscie, wystarczy spojrzec na dupe kolegi... doslownie dupe samotnego kolegi. Jak wystarczy ta dziura, to nie bedzie problemu w brakiem fajnych dziewczyn :)