Wpis z mikrobloga

@Lukardio: Widzę, że Metecki chwycił się ostatniej deski ratunku - zasłanianiem się własnym dzieckiem przed odpowiedzialnością karną. Że może ktoś się zlituje, jak to tak karać ojca rodziny, zabierać tatę dziecku.
  • Odpowiedz
@Lukardio: jego to w Pisie nawet nie lubili więc grubas nie ma co liczyć na ułaskawionko, czy nawet odwalanie cyrków różańcowych przez stare baby pod aresztem.

Trzymaj się tam Darku, życzę wygodnej pryczy i mam nadzieje, ze szybko znajdziesz sobie chłopaka.
  • Odpowiedz
  • 14
@Lukardio: hahahaha co ten obleśny grubas pierdzieli, to ścierwo dosięgnie w końcu sprawiedliwa i zasłużona kara. Tyle w temacie!
  • Odpowiedz
@Lukardio: Matecki się próbuje wypromować teraz na dobrego chłopa, głowę rodziny po latach przedstawiania się, jako największy radykał? No nie mogę xD Chłop przerażony
  • Odpowiedz
@Lukardio: Ta hipokryzja i zakłamanie pisowców aż mnie gotuje od środka.

Uj tam jakie wały wywiniesz, ile ukradniesz, komu życie zniszczysz - jak przyjdzie do rozliczeń to nagle w swoim (i twojego środowiska) mniemaniu jesteś represjonowanym więźniem politycznym ucieśnionym przez niesprawiedliwe rządy tuska który chce dojechać uczciwych ludzi tylko za bycie w opozycji.
  • Odpowiedz
@Lukardio: Naprawdę niech już zamknie ten swój zakłamany ryj. Ciekawe czy myślał o ostatnich chwilach Filiks i jej syna zaraz przed opublikowaniem jego danych. Parszywa gnida, otworze szampana jak trafi do pierdla.

Tfu!
  • Odpowiedz