Wpis z mikrobloga

@drobne_na_taryfe: Najlepsze jest to, że wklejają ten jeden wykres bez świadomości, że w tym samym artykule, którym spamują na prawo i lewo jest napisane, że to kobiety są o wiele bardziej skłonne niż mężczyźni do randkowania z kimś, kto im się nie podoba. Ale to już niewygodna część to się wytnie i wklei tylko pod tezę obrazek xD


@pianinka: no jak kobietom nie podoba się nikt poza trenerami
  • Odpowiedz
@sepuqqu: ale ten artykuł właśnie daje do myślenia. Na aplikacjach randkowych nie liczy się ilość polubień, par, ale interakcje. A z tego artykuły wynikało, że ok, mężczyźni oceniają większość kobiet jako atrakcyjne, ale nie na tyle żeby do nich napisać. Pisali tylko do tych najbardziej atrakcyjnych.

W ogóle z relacjami z ludźmi tak często jest. Mówią, że coś jest spoko, ok, ale sami nie chcieliby tego mieć. Jednocześnie uważają, że
  • Odpowiedz
Szczupły chłop bez kaloryfera dla was jest tak samo mało atrakcyjny jak ten ulany.


@keep_movin: Bzdura totalna. Największe branie miałem wtedy kiedy byłem chudy, nie miałem mięśni ale też i nie miałem brzucha. Miałem więcej opcji niż byłem w stanie ogarnąć. Natomiast straciłem całe powodzenie u wszystkich kobiet w momencie gdy zrobił mi się bebech i zebrało mi się "zaledwie" +10kg więcej.
  • Odpowiedz
Jesteś #falszywyniebieskipasek?


@drobne_na_taryfe: Akurat dla facetów te dane są mocno zawyżone, facet 80 kg przy 180 cm nie ma nadwagi, mimo że według BMI ma. Do tego kwestia masy mięśniowej, mięśnie ważą więcej niż tłuszcz, więc ktoś kto ćwiczy na siłowni i jest facetem, to zawsze ma nadwagę według tego wskaźnika.
  • Odpowiedz
@kochamajfony: Za każdym jednym razem gdy ktoś płacze o rzekomym "zepsuciu się" rynku matrymonialnego w Polsce stoi ktoś kto piszę że większość facetów ma brzydsze od siebie kobiety co oznacza że nie potrafi we właściwy sposób ocenić atrakcyjności. Albo zbyt surowo ocenia kobiety albo zbyt łagodnie mężczyzn.

Następnie podbija ktoś taki do znacznie atrakcyjniejszych od siebie kobiet myśląc że są w takiej samej lidze, dostaje kosza za koszem i kończy
  • Odpowiedz
kobiety są o wiele bardziej skłonne niż mężczyźni do randkowania z kimś, kto im się nie podoba


@pianinka: To widać gołym okiem na ulicach. Ale skąd incele mają o tym wiedzieć jak oni nie wychodzą ze swoich piwnic a czasem nawet i z pokojów szczając w bidony 5-litrowe po wodzie źródlanej?
  • Odpowiedz