Wpis z mikrobloga

@przegro_pisarz: organizm potrzebuje czasu. Poza tym wydaje Ci się, że się nie poprawia, bo małe zmiany są cały czas. Już po tygodniu po kimś widać, inna cera. No i kwestia jak bardzo twój organizm jest zniszczony.
@Maly_Jasio: jak na wykopie i hejto są wpisy, że po tygodniu ludzie odkrywają nowe emocje, lepiej śpią, skóra lepsza, awans w pracy dostali, mogą czerpać radość z życia a wcześniej nie i nigdy nie wrócą do tego gówna

@Rasteris po roku będą pierwsze efekty?
@przegro_pisarz: zmienia im się na lepsze, bo im się wydaje, że zmienia się na lepsze xD To co faktycznie się zmienia to wzrost pewności siebie i poczucie godności a cała reszta jest pokłosem podtrzymywania słuszności decyzji co do niepicia.
Innymi słowy lepiej śpisz, bo czujesz się pewniejszy, dostajesz awans, bo jesteś pewniejszy, czepiesz większość radosć z życia, bow końcu nie czujesz się jak gówno bo zapiłeś.
Natomiast nie oszukujmy się -
@przegro_pisarz nie zauważyłeś u siebie lepszej cery, poprawy wymowy, lepszego snu, spadku wagi, kuśki która lepiej stoi, uregulowanie wypróżniania się?
A może nie piłeś na tyle grubo żeby to zauważyć.
Jak siegales po alko pare lat, to nie dziw sie ze w 2 miesiace ci sie nie poprawia, faktyczne trzezwienie moze trwac nawet rok lub dluzej
@bembusik: mam bo prawie codziennie są posty nawróconych alkusów a ja nie mam tak jak oni

@Maly_Jasio dlaczego jak się spożywa alkohol nie ma się poczucia godności? Alkoholizm to nie jest zapijanie się codziennie do nieprzytomności xD
Pierwszy raz słyszę, że pewność siebie ma taki wpływ na sen, myślałem że od różnych czynników to zależy

@kowallo mordo jak to nie odczułeś? Musisz spróbować inaczej nie spożywać bo różnie można, napewno źle
jak na wykopie i hejto są wpisy, że po tygodniu ludzie odkrywają nowe emocje, lepiej śpią, skóra lepsza, awans w pracy dostali, mogą czerpać radość z życia a wcześniej nie i nigdy nie wrócą do tego gówna


@przegro_pisarz: Wydaje mi się, że osób, które mają takie efekty, to jest zdecydowana mniejszość po prostu, ale tacy piszą o tym. Myślę, że takie rzeczy, jak lepsze spanie, poprawa cery, to powinny się w
Stary pomysl o terapii, zacznij chodzic na siłke, jakies hobby by zapelnić to jakoś, a ci ktorzy nagle dostali objawienia maja pewnie tzw. Miesiac miodowy po odstawieniu