Wpis z mikrobloga

Najgorsze jest to że kobieta może być nieśmiała a nawet mieć fobię społeczną a i tak kogoś znajdzie a facet nieśmiały to its over.Nie wymyśliłem sobie tego ale moje wszystkie nieśmiałe koleżanki kogoś znalazły.

Różowe z tagu #damskiprzegryw musiałyby być na wózku inwalidzkim żeby nie mogły kogoś poznać.Tak to każda różowa będzie mieć adoratorów nawet te brzydkie 1/10
#rozowepaski #niebieskiepaski #pieklokobiet #pieklomezczyzn #zwiazki #tinder #blackpill #hipergamia #przegryw
  • 24
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Najgorsze jest to że kobieta może być nieśmiała a nawet mieć fobię społeczną a i tak kogoś znajdzie a facet nieśmiały to its over.Nie wymyśliłem sobie tego ale moje wszystkie nieśmiałe koleżanki kogoś znalazły.


@Kodzirasek: byłem niesmiały i tak kogoś znalazłem i to 2x. Nigdy nikogo nie podrywałem, byłem zawsze podrywany.
Najgorsze jest to że kobieta może być nieśmiała a nawet mieć fobię społeczną a i tak kogoś znajdzie a facet nieśmiały to its over


@Kodzirasek: Dosłownie mój przyjaciel taką przygarnął XD I zawsze mam podobną rozkminę, że jej męski odpowiednik to skończyłby na tagu przegryw, a nie brał ślub za 3 msc. Jak kolega ją "przygarnął", to rzuciła szkołę na pierwszym niepowodzeniu, prawka też nie miała, kolega wstawał codziennie rano, żeby
@Kodzirasek: Jak jesteś nieśmiały, ale w miarę przystojny to idź do takiej pracy w której będziesz musiał się przełamać i stać się śmiałym- najlepiej rzucić na głęboką wodę. ¯\(ツ)/¯
Gorzej jak jesteś niski i brzydki, to wtedy twoja śmiałość będzie odbierana z politowaniem w najlepszym wypadku.