Wpis z mikrobloga

@NielegalneKretowisko
Jakieś 80% paczek dochodzi w terminie, w tym Poczex za bardzo nie odbiega od innych firm. Do tego jako jedna z nielicznych firm bez problemu płaci za niedoreczenie w terminie.

Ps. Wklej screena z emonitoringu. Warto też zajrzeć na alipaczka.pl, oni ciągną statusy po API emonitoringu, a ono jest bardzie szczegółowe w statusach pośrednich.
@NielegalneKretowisko: w sumie nie raz z ali szło mi przez pocztę czy tam pocztex, a z morele mam same złe wspomnienia i przez to ich na szczęście nieszczęście mało. A może to też kwestia oddziału poczty, jak daleko od głównego oddziału regionalnego i jacy są kierowcy itp. bo szczerze to na pocztę specjalnie nie mogę narzekać poza tym że zawsze trochę dłużej niż inpost ale inpost to ewenement. A np gls
@Eremites
@pcela: Ja doskonale wiem gdzie jest paczka, bo przyjechała z Zabrza już w poniedziałek i leżała na wer Wrocław cały tydzień, bo paniusia kurierka stwierdziła, że ona paczki nie uniesie, a teraz twierdzi, że paczka zostanie przekazana do oddziału poczty w Leśnicy i mogę ją tam sobie odebrać w poniedziałek po weekendzie. Także, dobra współpraca Morele.
NielegalneKretowisko - @Eremites
@pcela: Ja doskonale wiem gdzie jest paczka, bo przy...

źródło: trele morele

Pobierz
@Eremites: nie, nadawcy do śledzenia sami bardzo często wpisują złe masy, nadając w placówce przez pracownika poczty zwykle jest ok choć też zdarzają się złe. Więc póki paczka faktycznie nie jest wybrakowana, to nic nie zrobią, dane ze śledzenia są wyłącznie poglądowe.