Wpis z mikrobloga

to facet niepotrzebny. Nie ma sensu dokładać sobie obowiązków wynikających ze związku tylko dla jakiegoś przeciętniaka


@Feministka2000: Ty to powinnaś mieć zakaz wchodzenia w związki, bo nie na tym one polegają.Czy nie wystarczyłby ci fakt, że czujesz się w towarzystwie tej osoby dobrze i świetnie się dogadujecie i jeszcze uznajmy, że pociąga ciebie fizycznie?
  • 3
Dziękuję wam za odpowiedzi. Czyli wyszedłem na jakiegoś frustrata i samo użycie sformułowania "księżniczki" mogło zostać źle odebrane. :P No cóż, przyjmuję to na klatę i spróbuję ugryźć się w język następnym razem, chociaż dla faceta na takich portalach jest tak ciężko, że czasem aż chce się komuś to skomentować. Zresztą... Połowa profili płci pięknej posiada jakąś formę narzekania na facetów i tego, jak oni tylko seksu by chcieli - myślałem, że
@Feministka2000: Ale z tym rozumowaniem się nie zgadzam. Dlaczego wszyscy chcą teraz ideałów? Czy nie warto czasem zejść ze swojego świata fantazji, poznać kogoś nowego? A nuż dowiem się czegoś o sobie, albo odkryje piękno, o którym wcześniej nie myślałem. Ja nie jestem ideałem i uwierz mi, że kobiety, które zagaduję też nimi nie są.


@aepor: ideałów nie ma, ale zgodzę się trochę z Feministką. Takie narzekanie na samym początku
Ja jeszcze pomyślałam o jednym. Niektóre dziewczyny mogą też brać pewne rzeczy do siebie, mimo że ty tego tak nie widzisz. Piszesz o laskach niezbyt ładnych, ze słabą pracą i nawet jeśli dziewczyna z którą piszesz wydaje ci się atrakcyjna, zaradna to może sama o sobie tak nie myśli. Może twoje słowa brać do siebie - skoro zdarza ci się pisać z "księżniczkami", to może ja też uważasz za księżniczkę. Plus jak
@aepor: no stary co byś pomyślał o babie która w pierwszej wiadomosci by ci napisała np. Że szukanie na tinderze jej średnio idzie bo same incele siedzą, bez zainteresowań ewentualnie chlanie piwa i mecz, ze słabą robotą i bez perspektyw a jednoczenie wymagąjący dziewicy która spruje się z nimi na drugiej randce?
Narzekanie i wywalanie frustracji to najlepszy sposób by zrobić złe pierwsze wrażenie.
  • 0
Dziękuję wam za taki feedback, a nie napisanie: "ona ma racje", "jesteś głupi" jak niektórzy powyżej.
@aepor: znajdź sobie jakąś laskę do regularnego spuszczania z kija (ofc nie wykorzystując jej, mów że to tylko fwb). Regularnie opróżniane jaja otwierają mózgi facetom.

I dopóki nie nabierszesz doświadczenia z kobietami i nie będziesz wiedział, jak się z nimi obchodzić, to olałbym wykop. Zbyt toksyczny i jak nie masz do niego odpowiedniego dystansu, to dużo bardziej przeszkadza niż pomaga.