Wpis z mikrobloga

Dobra Mireczki πŸ‘‹,

#wygryw #programista15k #programista25k #programowanie #pijciezemnokompot #chwalesie

Wczorajszy wpis #!$%@?Ε‚o w kosmos, a spodziewaΕ‚em siΔ™ maks 20 plusikΓ³w. ZobowiΔ…zaΕ‚em siΔ™ teΕΌ do napisania posta nt. rozmΓ³w miΔ™kkich, jak dostanΔ™ 1000+. Obecnie jest coΕ› koΕ‚o 500, wiΔ™c macie tu zajawkΔ™ na kolejne posty

Otóż kiedyś napisałem książkę o tytule [REDACTED], ale zmieniłem tytuł na "Rozwój osobisty bez #!$%@? by anon" i wywaliłem wszystkie elementy, które mogą mnie zdoxować

PomysΕ‚ byΕ‚ taki, ΕΌe jak jΔ… wydam to bΔ™dzie miaΕ‚a 200-300 stron z czego tylko ~25 zapisanych, bo piszΔ…c wiΔ™cej w temacie tylko nawijamy popeline na uszy.

Nie chciało mi się bawić w publikację, ale tekst został

βœ… βœ… βœ… βœ… βœ… βœ… βœ… βœ… βœ… βœ… βœ… βœ… βœ…

RozwΓ³j osobisty bez pier*olenia by anon

βœ… βœ… βœ… βœ… βœ… βœ… βœ… βœ… βœ… βœ… βœ… βœ… βœ…

No więc to taka randka zapoznawcza, która pozwoli Wam ocenić czy warto czytać moje kolejne wysry-wy (a może jednak #czarnolisto), oraz prezentująca Wam mój ogólny mindset i filozofię życiową.

W kolejnych odcinkach przejdziemy z filozofii do strategii i technik operacyjncyh. Na koΕ„cu podzielΔ™ siΔ™ taktykami i malutkimi protipami w temacie rozwoju "miΔ™kkich umiejΔ™tnoΕ›ci"

Zapraszam do lektury,
Anon
  • 5