Wpis z mikrobloga

  • 1
@Wygryw_z_wyboru

Patrząc po cenniku i na mapę Europy - musi to być pyszne miejsce...

Popularne metraże 21k/m + wykończenie + garaż czyli za 50m 2p mamy 1.2 mln - weź mi 2 zarezerwuj ;)
  • Odpowiedz
  • 2
@del855 mordo, w centrum to masz 35-40k za metr xD

Jaki upadek? Od kilku lat wieszcza ten upadek a pewnie skończy się jakimś 10% tapnięciem, kilka lat bez wzrostów a potem znowu rakieta

Kto nie kupi teraz będzie do końca życia wynajmował, tak jak to robią na zachodzie
  • Odpowiedz
@Wygryw_z_wyboru: Mieszkam nie daleko i jak dla mnie lokalizacja top o ile nie trzeba korzystać codziennie z samochodu. Obok tramwaje, blisko do metra. Do daszynskiego/centrum prosta droga by jeździć do pracy hulajnogą/rowerem. Tuż obok 5 parków. Jedynie z usługami trochę gorzej ale to wystarczy przejść Wolska/Kasprzaka do Jana Kazimierza i już wszystko jest. Ale tez pracuje głównie z domu. Gdybym miał gdzieś dojeżdżać codziennie samochodem to chyba bym się pochlastał.
  • Odpowiedz
  • 0
@neufrin niedaleko czyli gdzie? Ja mieszkam w rejonach JK i tu faktycznie idzie się z-----c. Myślałem że na Redutowej jazda trochę jest przyjemniejsza.

Pracuje zdalnie ale do przemieszczania się po mieście używam tylko i wyłącznie auta.
  • Odpowiedz
@Wygryw_z_wyboru: też rejony JK ale bliżej mi do Wolskiej niż do JK (w linii prostej mam 300m do city flow). Redutowa zdecydowanie mniej zakorkowana ale też by gdzieś dojechać trzeba dojechać do Wolkiej/Kasprzaka któe rano i wieczorem się korkują, lub w 2 stronę do Górczewskiej gdzie tez nie jest lepiej.

Więc znasz realia okolicy. Na redutej w porównaniu do JK masz na minus ilość usług (1 lokal na całe osiedle
  • Odpowiedz
  • 0
@neufrin plusem City flow będą mieszkania z tarasami na ostatnim piętrze z widokiem na park, to robi robotę ale trzeba szykować 25k z metra.

Masz może linia do tej inwestycji Matexi? Pierwszy raz o tym słyszę
  • Odpowiedz
mordo, w centrum to masz 35-40k za metr xD


centrum rzadzi sie swoimi prawami, dlatego te odpaly traktuej jako ciekawostki i nie mowie ze w waw meiszkani sa po 40k... no sa takie, ale no nie jest to srednia


Jaki upadek? Od kilku lat wieszcza ten upadek a pewnie skończy się jakimś 10% tapnięciem, kilka lat bez wzrostów a potem znowu rakieta
  • Odpowiedz
  • 2
@NieRozumiemIronii często wychodzę, restauracje, kręgle, bilard, kina, zakupy, centrum, barber, lubię po prostu udogodnienia mieszkania blisko centrum.

Może to zabawne ale na zadupia nie dojeżdża Uber eats czy Bolt Food.

Gdybym mieszkał na zadupiu to na pewno bym był mniej aktywny.
  • Odpowiedz