Wpis z mikrobloga

Gdybym mieszkał na zadupiu to na pewno bym był mniej aktywny.

@Wygryw_z_wyboru: jakieś Uber easy, bolt foody i pyszne jeżdżą do sypialni, do centrum z zadupia pod Wwa jest 15 minut dłużej samochodem niż z Redutowej (mam porównanie), a cena 500k+ tańsza za kurnik 80 m2. Kino, bilard, kręgle, barbery i knajpy też są poza śródmieściem, a nie dostaje się k-----y przy parkowaniu i mniej oskariatu. Do wszystkich usług na
  • Odpowiedz
@Wygryw_z_wyboru: W 2021 roku sprzedawali tam mieszkania po ~13k z metra i nikt za bardzo tego nie chciał, bo mają fatalne układy, a deweloper ma za sobą wiele nieuczciwych praktyk. Czasy były jednak wtedy jeszcze normalne. W dużych mieszkaniach (70m2+) salony z aneksem mają ~22m2.

Jeśli się nie mylę to część z tych mieszkań jeszcze jest w sprzedaży, teraz już po cenach +5-6k na m2 wyższych. Jak się nie sprzedało
Antiax - @Wygrywzwyboru: W 2021 roku sprzedawali tam mieszkania po ~13k z metra i nik...

źródło:

Pobierz
  • Odpowiedz
@Wygryw_z_wyboru: jak dla mnie w przypadku mieszkania trzeba się z tym pogodzić. Jak chce się mieć wszystko idealnie to trzeba budować dom. No ale nie każdemu to pasuje.

Ta bliskość cmentarzy obok Redutowej trochę przekreśla dla mnie ta inwestycje co wrzuciłeś.
  • Odpowiedz
@Wygryw_z_wyboru: Jeśli faktycznie szukasz czegoś dla siebie w takim budżecie to u masowych deweloperów ciężko będzie trafić coś fajnego. Najlepsze mieszkania i tak są sztucznie rezerwowane. Za to w bardziej kameralnych inwestycjach, rozkłady i jakość są znacznie lepsze.
  • Odpowiedz
@Wygryw_z_wyboru ja mam wrażenie, że Ty średnio co pół roku wrzucasz pytanie o nowe inwestycje w Warszawie.

Nie lepiej kupić mieszkanie, które nie będzie odpowiadać w 100% Twoim wymaganiom zamiast czekać na idealne, a w tym czasie ceny wzrosną o kolejne kilkanaście %?
  • Odpowiedz
@Wygryw_z_wyboru kupiłem tam mieszkanie 135m dokładnie rok temu przed bk2% jeszcze. Ceny były 13-15k za metr. Wtedy wydawał mi się jakiś kosmos, teraz już 20k a minął zaledwie rok czasu. Za 17k za metr było takie samo mieszkanie jak moje tylko z tarasem 25m2 na dachu. Pani mi napisała że wprowadzają zmiany w tamtym mieszkaniu i na razie wycofują ze sprzedaży, a prawda jest taka że nic nie zmienili tylko wycofali
  • Odpowiedz
  • 0
@quarox ( ͡° ʖ̯ ͡°) niesamowite

Te mieszkania z tarasami w drugim etapie to koszt 25k z metra, w sobotę pojadę chyba to obejrzeć aczkolwiek musieliby mnie mocno przekonać żebym na to poszedł. Niestety nie ma w Warszawie zbyt dużego wyboru i konkurencji jeżeli chodzi o tego typu mieszkania.
  • Odpowiedz
@Wygryw_z_wyboru Wklej z ciekawości układy tych mieszkań w etapie II, jak będziesz coś miał. ja kupowałem w I to uważam że sensowny układ miały mieszkania +120m…. Wszystko poniżej tragiczne układy
  • Odpowiedz
właśnie to jest p------e, ładujesz prawie 2 mln z urządzeniem w coś co nie wydaje Ci się idealne


@Wygryw_z_wyboru: jak chcesz ideału to dom buduj, wtedy masz pełną kontrolę. Mieszkania z założenia to powtarzalny produkt dla plebsu.
  • Odpowiedz