Wpis z mikrobloga

Ze strumyków co można przeskoczyć latem zrobiły się rwące potoki


@R2D2_z_Sosnowca: I tak jak tylko temperatura przekroczy jakieś 25 stopni, będziemy czytać jak rolnicy narzekają na suszę.
  • Odpowiedz
@R2D2_z_Sosnowca: fajny gówniaczek(lubie u małych gnojkow takie fajne czapeczki z pimpomponami xD), fajne miejscówki.
oczywiście zazdro w #!$%@?.
tzn miejscówek, bo gówniaka nie zazdroszczę, na szczęście swoje odchowałem(jak swoje, rzecz jasna).
pozdro, i zdrówka dla was.
  • Odpowiedz
@R2D2_z_Sosnowca:

Słyszałem, że nie powinienem wrzucać tu zdjęć dzieci

Dobrze słyszałeś. ( ͡º ͜ʖ͡º) Co poszło nie tak w twoim życiu że wrzucasz zdjęcia dzieci na portal gdzie siedzi patologia, recydywa, transy, geje, fani FMA, narkotyków w każdej możliwej formie, hazardziści, miłośnicy NSFW i amatorzy rozbierania postaci z anime? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Jaki następny target, 4chan? Reddit?
  • Odpowiedz
Jak sobie wyobrażę typowego Amerykanina to jedyny spacer jaki robi to z domu do samochodu.


@heez: u mnie w głowie mam jeszcze obrazki, jak jadą przez pustynie tym pickupem 2 dni drogi, do najbliższego xD marketu.
  • Odpowiedz
@R2D2_z_Sosnowca Spacer z dzieckiem pozwala na całkiem inne spojrzenie na rzeczywistość. Dziecko zachwyca się rzeczami, których my już nie zauważamy i dzięki temu możemy na nowo zachwycić się małymi rzeczami (ʘʘ)
Pozdro Miras!
  • Odpowiedz
@R2D2_z_Sosnowca: co zrozumialem po pierwszym spojrzeniu na post: to jest miejsce gdzie wrzucasz dzieci (do wody) i mimo protestow wrzucasz je na forum dla matek. Chyba jednak zle przeczytalem ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
zajebiste bojówki. też często mam taką ochotę, ale za wielu dorobiłam się tu hejterów, może na innym cyfrowym alter-ego, najlepiej udając mężczyznę, bo na baby tu leci hejt z automatu, niesłusznie zresztą.
  • Odpowiedz
@Pan_Slon:

dziecko za 2-5 lat będzie już zupełnie inaczej wyglądać, imo przesadzone

Nie bardzo rozumiem co to ma do rzeczy, że będzie inaczej wyglądać? Jak będzie pośmiewiskiem wśród rówieśników w wieku 5-6 lat to przecież to wpłynie na jego późniejsze życie. Nie miałbyś nic przeciwko temu żeby zdjęcie Twojego dziecka krążyło po jakichś pedo dyskach? ¯\(ツ)/¯

Osobiście uważam, że wizerunek dzieci powinien być prawnie chroniony do uzyskania przez nie pełnoletniości. Nie
  • Odpowiedz