Wpis z mikrobloga

@Zgrywajac_twardziela: idąc tym tropem to nie należy wypuszczać dziecka z domu, bo jeszcze jakiś trynkiewicz cyknie mu fotkę po kryjomu i sprzeda innym pedosiom ¯\(ツ)/¯ najgorzej latem na plaży, może w ogóle powinni wprowadzić prawny zakaz przychodzenia tam z bajtlami? tzn powinni, ale niekoniecznie z tych pobudek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Pan_Slon: Ze zdjęcia klasowego pedofil wiele nie "wyciągnie", plus z zasady one nie były publiczne przecież. Czym innym jest publikowanie dla ogółu nagich, czy półnagich zdjęć własnych bobasów, co jest plagą wszelkiej maści social mediów okupowanych przez madki ¯\(ツ)/¯ Tak samo nadmierny ekshibicjonizm, i wrzucanie jakichś intymnych momentów z życia dziecka. Postaw się w roli tego dziecka i sam zadaj sobie pytanie czy chciałbyś żeby Twoi rodzice wrzucali nagrania jak siedzisz
  • Odpowiedz
@Zgrywajac_twardziela: dzisiaj, kiedy telefon w ręku to rzecz tak normalna jak buty na nogach, zrobienie zdjęcia z przyczajki wcale nie jest trudne, a dla takiego pedosia może być jeszcze bardziej podniecające bo nie dostaje towaru na tacy ¯\(ツ)/¯ poza tym pytanie o wychodzenie z domu pozostaje zasadne - nie zabronisz ludziom siedzieć na ławce w parku, na basenie czy na plaży, więc jak w takiej sytuacji obronisz dzieciaka przed napalonymi spojrzeniami?
  • Odpowiedz
@Zgrywajac_twardziela: no i generalnie to wrzucają na swoje profile, gdzie mają rodzinę i znajomych. wiadomo, inna liga to "infuencerzy" wrzucający zdjęcia dziecka na nocniku, z obsraną pieluchą, czy z filtrem z makijażem itd. ale przy takich starych to dla tych dzieci internetowi ślizgacze są jednym z mniejszych problemów w życiu.
zaś w przypadku opa to kompletnie nie widzę tu materiału dla pedofila.
  • Odpowiedz
nie powinienem wrzucać tu zdjęć dzieci bo „to nie forum dla matek” dlatego wrzucam.


@R2D2_z_Sosnowca: ale tyś mnie zaimponował ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Najlepsze, że osoby piszące takie teksty, jednocześnie robią wpisy typu "nienawidzę p0lek, #!$%@?*em się i idę srać"
  • Odpowiedz
eż. Czym innym jest publikowanie dla ogółu nagich, czy półnagich zdjęć własnych bobasów, co jest plagą wszelkiej maści social mediów okupowanych przez madki ¯\(ツ)/¯ Tak samo nadmierny ekshibicjonizm, i wrzucanie jakichś intymnych momentów z życia dziecka.


@Zgrywajac_twardziela: ale co Ty do mnie pier...? Masakra jaka odklejka, myślę że masz spory problem w pojmowaniu rzeczywistości i choćby tego, żeby nie generalizować OPa czy mnie do swoich wyobrażeń
  • Odpowiedz
@Cadfael:

no i generalnie to wrzucają na swoje profile, gdzie mają rodzinę i znajomych. wiadomo, inna liga to "infuencerzy" wrzucający zdjęcia dziecka na nocniku, z obsraną pieluchą, czy z filtrem z makijażem itd. ale przy takich starych to dla tych dzieci internetowi ślizgacze są jednym z mniejszych problemów w życiu.

zaś w przypadku opa to kompletnie nie widzę tu materiału dla pedofila.

Przecież napisałem, że jego zdjęcie jest ok? XD
  • Odpowiedz
nie mogą znieść tego, że są fajne, szczęśliwe rodziny gdzie dzieciaki rosną w szczęściu i milosci a stary jedyne co robil to ich lał i darł #!$%@? a matka sie nie odzywala


@HlHl: Mnie nikt nie lał ani na mnie nie krzyczał, a i tak nie lubię zdjęć dzieci.

@R2D2_z_Sosnowca: Każdy może wrzucać, co chce, ale dobrze jest prawidłowo tagować, czyli np. w takim przypadku dodawać tag #dzieci.
  • Odpowiedz
@WujaTHC mam kilkoro dzieci. Tak, to jest z seksem dość mocno powiązane. Czemu pytasz? Nie wiem czy wiesz ale dla ludzi uprawiających seks regularnie on nie stanowi już tematu do ekscytujących wpisów w necie bo po prostu jest. Dziecko samo w sobie nie jest żadnym wielkim osiągnięciem za to jego wychowanie już tak. I na tym właśnie się tu skupiam. O samym „ruchaniu” mógłbym pogadać pewnie że 20 lat temu. Dziś już
  • Odpowiedz