Wpis z mikrobloga

#logikarozowychpaskow #blackpill #redpill #tajlandia #tinder #azjatki #rozowepaski #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #wzrost

Wiele razy słyszałem, że Tajlandia to dobry kierunek dla tych, co narzekają na powodzenie w Polsce wśród kobiet. Słyszałem, że takie osoby mają powodzenie w takich krajach, jak Tajlandia.

Zastanawia mnie, co w przypadku kogoś z dobrym powodzeniem. Czy taki przysłowiowy chad, około 2m wzrostu, dobrze zbudowany. Czy miałby jakieś giga powodzenie wśród Tajek? Nie moglby się odpędzić?
  • 8
że Tajlandia to dobry kierunek


@LadnyChlopczyk: Obecnie już niezbyt dobry, bo jest tylu turystów i expatów, że ostatnia Tajka, z którą się umówiłem pokazała mi na swoim line (komunikatorze), że miała 6 innych propozycji spotkania tego samego dnia. Tajka takie 7/10, więc pewnie nawet grube i brzydkie nie mają problemów ze znalezieniem partnera.
Wiele razy słyszałem, że Tajlandia to dobry kierunek dla tych


@LadnyChlopczyk: Kraj, do którego stare dziady z dużymi bebzolami i przegrywy jadą, żeby poruchać. Faktycznie idealny, żeby zaradzić na brak powodzenia. Takie fuck logic to tylko na wykop. To już chyba lepiej pójść na divy w Polsce, niż płacić za drogi bilet? ( ͡° ͜ʖ ͡°)