Wpis z mikrobloga

@robertkk a teraz patrzcie na Niemcy i pisowskie bajdurzenie o grupie wyszechradzkiej czy inne między morze jako rzekoma alternatywa xD ich gospodarka jak cała ściana wschodnia Europy
  • Odpowiedz
@pacan7 tak. Syndrom gotowanej żaby. Wszedł człowiek do basenu i niby widział, że jest coraz gorzej, ale nie zauważył, kiedy zaczął siedzieć w szambie. Ale tak ciężko wyjść, bo i gdzie pójść?
  • Odpowiedz
@robertkk: nie wiem, może jestem debilem, ale przydałyby się, chociaż zakresy tego GDP w zależności od koloru, bo takie "almost" to niewiele mówi. Albo gradient koloru, gdzie czarny to 0% a biały to 100% najwyższego GDP w Europie.
  • Odpowiedz
@robertkk: Też nie jesteś kumaty xD. Z mapki mogę wywnioskować, że wschodnia część Polski ma porównywalny GDP do Ukrainy, ale nie mogę porównać regionów między sobą, bo... brakuje legendy. Przez to nie da się stwierdzić na podstawie samej mapy, czy region czerwony ma wyższy wskaźnik, czy może niższy niż region żółty.
  • Odpowiedz
nie mogę porównać regionów między sobą, bo... brakuje legendy. Przez to nie da się stwierdzić na podstawie samej mapy, czy region czerwony ma wyższy wskaźnik, czy może niższy niż region żółty


@DrDevil: Może ma ten sam, ani wyższy, ani niższy, bo takie jest założenie całej mapy?
  • Odpowiedz