Wpis z mikrobloga

  • 339
@R_O_T_T_E_N: Jak można jeść śniadanie w łóżku, z tłustymi łapami, zaropiałymi oczami i pełnym pęcherzem? A jak już się wstanie odlać i umyć to nie ma sensu kłaść się z powrotem bo przy stole po prostu wygodniej.
  • Odpowiedz
@kinlej: ja mam wrażenie, że koncept śniadania do łóżka to jest coś, co tylko ludziom wmówiło Hollowood że jest cool, a ma to same wady.

Przede wszystkim ze #!$%@? łóżko powinno służyć tylko do spania i seksu
  • Odpowiedz
@kinlej: @perseweratywnosc #!$%@?. Kto nigdy nie został przez partnera/partnerkę zaskoczony w sobotni poranek tacą jedzonka prosto do łóżka ten nie wie jaką przyjemność takie coś sprawia.
Mega uczucie dostać taką jajeczniczkę, bułeczki, kawusię, owoce. To przecież nie jest coś na co dzień, ale "od święta".
  • Odpowiedz
kinlej: @perseweratywnosc #!$%@?. Kto nigdy nie został przez partnera/partnerkę zaskoczony w sobotni poranek tacą jedzonka prosto do łóżka ten nie wie jaką przyjemność takie coś sprawia.

Mega uczucie dostać taką jajeczniczkę, bułeczki, kawusię, owoce. To przecież nie jest coś na co dzień, ale "od święta".


@Biskupator: kto w ogóle jest głodny parę minut po wstaniu, zanim nawet parę kroków nie zrobi? Jakbym miał zreć zaraz po otworzeniu oczu to by mnie
  • Odpowiedz
Jak można jeść śniadanie w łóżku, z tłustymi łapami, zaropiałymi oczami i pełnym pęcherzem? A jak już się wstanie odlać i umyć to nie ma sensu kłaść się z powrotem bo przy stole po prostu wygodniej.


@kinlej: @perseweratywnosc To taka bajkowa wizja...jak można zębów nie umyć rano i #!$%@?ć na legowisku, niepojęte dla mnie.
  • Odpowiedz
Przede wszystkim ze #!$%@? łóżko powinno służyć tylko do spania i seksu


@perseweratywnosc: a z jakiej racji? To juz se nie moge posiedziec na lozku i telewizji poogladac? Albo z laptopem na kolanach? 10 lat temu takie samo #!$%@? w telewizji slyszalem bez logicznego wytlumaczenia
  • Odpowiedz