Wpis z mikrobloga

Roz pie rda laja mnie typiary koło 30 na portalach randkowych. Czasami czuje się jakbym gadał z jakimś NPC w grze. Piszesz kilka zdań po czym dostajesz odpowiedz jednym słowem max dwoma, gdzie zaznaczę, że kilka z nich zagadały jako pierwsze. Oczywiście seria pytań czym się zajmujesz jaki masz zawód bla bla bla po czym dowiadujesz się, że ona pracuje na produkcji ( oczywiście szanuje ludzi z produkcji) w dodatku ma dziecko. Jak człowiek nie poznał kogoś w liceum albo na studiach to ja nie wiem dosłownie gdzie poznać jakaś konkretna kobietę. Pewnie dlatego, że konkretne już są w związkach. #randkujzwykopem #tinder #logikarozowychpaskow
  • 70
@beatboxer_z_tworek: "Jak człowiek nie poznał kogoś w liceum albo na studiach to ja nie wiem dosłownie gdzie poznać jakaś konkretna kobietę".

No pomyślmy, burza mózgów ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Np nie w internecie? Tylko trzeba z domu wychodzić i zagadywać do kobiet w codziennych sytuacjach jak np w sklepie, na przystanku itp a najlepiej jak masz jakies hobby np lubisz góry to jedziesz tam i zagadujesz do
@beatboxer_z_tworek: lubię kobiety, z którymi można pogadać, a przez liczbę wiadomości, jakie otrzymują, ciężko na badoo i tego typu portalach z kimś sensownie porozmawiać. Kiedyś poznałem kilka fajnych osób na czacie, to był bardzo popularny sposób, myślałem, że już to umarło, ale wszedłem na czaterię, było kilkadziesąt osób (większe miasto) i pierwszą dziewczyną, z którą pogadałem, to był strzał w dziesiątkę. Szybko wymieniliśmy się telefonami i przez długą chwilę podejrzewałem, że
Zupełnie jakby wszystko ciekawe o swoim życiu już mi opowiedziała ( _) i to wcale nie jest odosobniony przypadek, bo i nie pierwszy taki w moim życiu


@Hrabia_Horeszko: to w mojej opinii Twoje poprzednie doświadczenia był aberracją, bo no umówmy się większość lasek nie jest od prowadzenia wielogodzinnych dysput i to jeszcze na tematy takie jak historia, ekonomia, wszechświat i światy równoległe

od tego to się ma kumpli,
@Dietetyq tylko, że w tym gronie znajomków jest też sporo właśnie takich kobiet, więc to nie tak, że one nie istnieją ( ͡° ͜ʖ ͡°) poza tym nie oczekuję aż tak wiele. Wystarczy mi, że mi powie o czymkolwiek z pełną pasją i oddaniem, a nie będzie wegetować.
@beatboxer_z_tworek: ja mam odwrotny problem z niebieskimi na sympatii, mrugają, piszą hej, a jak cokolwiek odpowiem, żeby nie było pełnym zdaniem, to zero odzewu. Do jednego, który dwa razy mrugnął, napisałam żartem, czy nadaje alfabetem morse'a to już go wcielo. Oczywiście stopkarze i niewolnicy, a jakiś porządny mireczek z okolicy to towar okrutnie deficytowy. Tytułem komentarza - nie mam bombla i zawsze byłam sama.
a jakiś porządny mireczek z okolicy to towar okrutnie deficytowy.


@ritta601: I vice versa. Wiekszosc karyn to tylko patrzy na wyglada a czy gosc ma prawo jazdy dobra prace czy cokolwiek innego schodzi na drugi plan. zaleje forme taki ancymonek a taka pozniej chce sie ustatkowac z bagazem.
Jak człowiek nie poznał kogoś w liceum albo na studiach to ja nie wiem dosłownie gdzie poznać jakaś konkretna kobietę


@beatboxer_z_tworek: oczywiście w apce do ruchania, mówię ci mordo, to musi zadziałać.