Wpis z mikrobloga

Roz pie rda laja mnie typiary koło 30 na portalach randkowych. Czasami czuje się jakbym gadał z jakimś NPC w grze. Piszesz kilka zdań po czym dostajesz odpowiedz jednym słowem max dwoma, gdzie zaznaczę, że kilka z nich zagadały jako pierwsze. Oczywiście seria pytań czym się zajmujesz jaki masz zawód bla bla bla po czym dowiadujesz się, że ona pracuje na produkcji ( oczywiście szanuje ludzi z produkcji) w dodatku ma dziecko. Jak człowiek nie poznał kogoś w liceum albo na studiach to ja nie wiem dosłownie gdzie poznać jakaś konkretna kobietę. Pewnie dlatego, że konkretne już są w związkach. #randkujzwykopem #tinder #logikarozowychpaskow
  • 70
  • Odpowiedz
@beatboxer_z_tworek: Ja ostatnio mam wrażenie, że tylko z takimi npcami właśnie mam styczność.
I ja nie mam problemów żadnych do ludzi o to czym się zajmują w pracy, ale po prostu rozmowa z nimi jest bardzo szara.
  • Odpowiedz
@beatboxer_z_tworek: a skąd klikasz ziomek? ( ͡° ͜ʖ ͡°) W największych wojewódzkich, a zwłaszcza w Wawce (raj) jest sporo normalnych dziewczyn po 30 (tuż przed też), które nie mają kija w dupie i coś tam świata poznały, które potrafią wyjść z inicjatywą i przejawiają zdrowe zaangażowanie jeszcze się nie znając nawet. Serio! Z samego tytułu, że mogą się postarać i chcą kogoś poznać. Wystarczy mieć normalny
  • Odpowiedz
@beatboxer_z_tworek: dziewczyny na takich aplikacjach mają za dużo atencji, pomyśl sobie, że tak przeciętna dziewczyna ma sietki albo tysiące par, dziennie przybywa po kilkadziesiąt nowych i wiadomości pełna skrzynka gdzie faceci cały czas pajacuja żeby dziewczyna zwróciła na nich uwagę
  • Odpowiedz
@Qutaphone:

Mhm.. .

Im bardziej szukasz, nalegasz tym mniejsza szansa że coś znajdziesz.
Po prostu żyj, bzikaj i samo wyjdzie.
Związek to więcej szczescia niz racjonalnych poszukiwan.
  • Odpowiedz
@Hrabia_Horeszko: A będzie jeszcze gorzej patrząc na roczniki 00s czy 10s, edukacja idzie w takim kierunku, że za chwilę ludzie nie będą znać stolicy Francji czy kiedy była bitwa pod Grunwaldem.
  • Odpowiedz
@Hrabia_Horeszko: bo tak jest. Większość kobiet nie posiada hobby. Spytaj się jakiegoś faceta, co lubi, jakie jest jego hobby, to okaże się, że ma 5 różnych hobby i na wszystko znajduje czas i wkłada w to serce. Już nawet nie mówię o klasykach typu motoryzacja, ale to faceci mają często wyszukane hobby typu szukanie radioaktywnych grzybów po deszczu w nocy, akwarystyka, akrobatyka, dzikie węże.

Teraz zapytajcie się dziewczyn, o ich
  • Odpowiedz
@Hrabia_Horeszko: mam tak samo ,najgorsze jest to ,że ona sama sobie nie potrafi zorganizować czasu i chcę żebyś spędzał z nią cały czas nic nie robiąc ,idziesz do garażu pogrzebać przy motocyklu to oczywiście źle bo ona siedzi sama .....chciał bym trafić kobietę z pasją która by akceptowała i wspierała mnie w moich i wice wersa
  • Odpowiedz
@beatboxer_z_tworek dlatego od 4 lat nie mam już tindera. Wyobraź sobie że już wtedy tak było. Ale to jeszcze zależy od algorytmu bo kiedyś przez tydzień od założenia konta dało się coś ugrać, później algorytm już cię nawet nie wyświetlał nikomu. A słyszałem że teraz nawet już tego boosta usunęli xD usuń to w #!$%@? dobrze ci radzę ziomek.
  • Odpowiedz