Wpis z mikrobloga

Roz pie rda laja mnie typiary koło 30 na portalach randkowych. Czasami czuje się jakbym gadał z jakimś NPC w grze. Piszesz kilka zdań po czym dostajesz odpowiedz jednym słowem max dwoma, gdzie zaznaczę, że kilka z nich zagadały jako pierwsze. Oczywiście seria pytań czym się zajmujesz jaki masz zawód bla bla bla po czym dowiadujesz się, że ona pracuje na produkcji ( oczywiście szanuje ludzi z produkcji) w dodatku ma dziecko. Jak człowiek nie poznał kogoś w liceum albo na studiach to ja nie wiem dosłownie gdzie poznać jakaś konkretna kobietę. Pewnie dlatego, że konkretne już są w związkach. #randkujzwykopem #tinder #logikarozowychpaskow
  • 70
@beatboxer_z_tworek: Ja ostatnio mam wrażenie, że tylko z takimi npcami właśnie mam styczność.
I ja nie mam problemów żadnych do ludzi o to czym się zajmują w pracy, ale po prostu rozmowa z nimi jest bardzo szara.
@beatboxer_z_tworek: a skąd klikasz ziomek? ( ͡° ͜ʖ ͡°) W największych wojewódzkich, a zwłaszcza w Wawce (raj) jest sporo normalnych dziewczyn po 30 (tuż przed też), które nie mają kija w dupie i coś tam świata poznały, które potrafią wyjść z inicjatywą i przejawiają zdrowe zaangażowanie jeszcze się nie znając nawet. Serio! Z samego tytułu, że mogą się postarać i chcą kogoś poznać. Wystarczy mieć normalny profil
@Qutaphone:

Mhm.. .

Im bardziej szukasz, nalegasz tym mniejsza szansa że coś znajdziesz.
Po prostu żyj, bzikaj i samo wyjdzie.
Związek to więcej szczescia niz racjonalnych poszukiwan.
@Hrabia_Horeszko: A będzie jeszcze gorzej patrząc na roczniki 00s czy 10s, edukacja idzie w takim kierunku, że za chwilę ludzie nie będą znać stolicy Francji czy kiedy była bitwa pod Grunwaldem.
@Hrabia_Horeszko: bo tak jest. Większość kobiet nie posiada hobby. Spytaj się jakiegoś faceta, co lubi, jakie jest jego hobby, to okaże się, że ma 5 różnych hobby i na wszystko znajduje czas i wkłada w to serce. Już nawet nie mówię o klasykach typu motoryzacja, ale to faceci mają często wyszukane hobby typu szukanie radioaktywnych grzybów po deszczu w nocy, akwarystyka, akrobatyka, dzikie węże.

Teraz zapytajcie się dziewczyn, o ich hobby.
@Hrabia_Horeszko: mam tak samo ,najgorsze jest to ,że ona sama sobie nie potrafi zorganizować czasu i chcę żebyś spędzał z nią cały czas nic nie robiąc ,idziesz do garażu pogrzebać przy motocyklu to oczywiście źle bo ona siedzi sama .....chciał bym trafić kobietę z pasją która by akceptowała i wspierała mnie w moich i wice wersa