Wpis z mikrobloga

Roz pie rda laja mnie typiary koło 30 na portalach randkowych. Czasami czuje się jakbym gadał z jakimś NPC w grze. Piszesz kilka zdań po czym dostajesz odpowiedz jednym słowem max dwoma, gdzie zaznaczę, że kilka z nich zagadały jako pierwsze. Oczywiście seria pytań czym się zajmujesz jaki masz zawód bla bla bla po czym dowiadujesz się, że ona pracuje na produkcji ( oczywiście szanuje ludzi z produkcji) w dodatku ma dziecko. Jak człowiek nie poznał kogoś w liceum albo na studiach to ja nie wiem dosłownie gdzie poznać jakaś konkretna kobietę. Pewnie dlatego, że konkretne już są w związkach. #randkujzwykopem #tinder #logikarozowychpaskow
  • 70
1. konkretne są w związkach.
2. jak laska do 30rż nie ma jeszcze dziecka, to coś jest nie tak.
3. internet to głównie domena atencjuszek. One nie szukają związku.
@Ranger: ogarnij się, nie możecie znaleźć sobie baby młodszej nawet o 3 lata, a nagle wam się ubzdurało, że będziecie obracać 20stki. Mam 21 lat i większość 30+ facetów wygląda jak wujek Staszek. Chociaż uj z wyglądem, zasobów też nie macie.
Mam 21 lat i większość 30+ facetów wygląda jak wujek Staszek. Chociaż uj z wyglądem, zasobów też nie macie.


@PoznanskaSzneka: a to już wina p0lactwa - większość kobiet też nie wygląda dobrze... A pomijam już rozum w głowie.