Wpis z mikrobloga

patrzcie na tego wykopka zalosnego @Zwierz33
wrzucil wpis o tym ze kawalerow jest wiecej niz panien https://wykop.pl/wpis/75302857/przegryw-samotnosc-blackpill-redpill-niebieskiepas i nizej w komentarzu napisal ze jest to niby skutkiem m. in. tego ze polacy sie zabijaja. wtf? co to ma wspolnego niby? jak mu napisalem ze ten jego wymysl jest bezsensowny to mi usunal komentarz. typowy wykopek. jak mu wskazesz ze rozsiewa fake newsy to albo ignoruje, albo usuwa wpis, albo grozi policją xd ja p------e

#bekazpodludzi #fakenews #przegryw #samotnosc #niebieskiepaski #zwiazki #badoo #tinder #lesnewpisy
SmugglerFan - patrzcie na tego wykopka zalosnego @Zwierz33
wrzucil wpis o tym ze kawa...

źródło: Screenshot 2024-03-08 190416

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SmugglerFan: bez przesady, opisał główne powody a te samobójstwa to pewnie czeski błąd.
"Emigracja Polek za granicę i rosnąca skokowo imigracja mężczyzn do kraju plus inne czynniki takie jak samobójstwa Polaków itd... "

i dobrze, trzeba mówić o tej dysproporcji. może więcej chłopów się obudzi i postulat ograniczenia tej patologicznej imigracji wypłynie na szersze wody debaty publicznej
  • Odpowiedz
  • 0
@Janekbozy: @phxnk ale co to znacze ze jakis oski i co to za roznica
@debi5s ale czemu usuwa mi komentarz wyjasniajcy jego blad?
@Maxior99 ale on sugeruje ze samobojstwa polakow (nie wiadomo w sumie czy chodzilo mu konkretnie o mezczyzn czy ogolnie o narodowosc polska) sa czynnikiem nierownowagi liczby kawalerow i panien w polsce. przeciez to sie kupy nie trzyma, kompletne szurostwo.
  • Odpowiedz
  • 0
@Zwierz33:no i co sie tak rzucasz o te inne rzeczy, jak mi chodzilo tylko o te samobojstwa? przeciez nie czepialem sie innych rzeczy o ktorych pisales, tylko o to.

Co do logicznego błędu posta to uwaga nie dało się go edytować po chwili a nie będę pisał dla takich debili jak ty sprostowań specjalnie.

za to specjalnie bedziesz usuwal komentarz zeby sie ktos czasem nie dowiedzial ze wprowadzasz w blad ludzi? brawo.

Kolejno pisałeś mi pod wpisem że, może co jeszcze postraszę cię policją tak jak inny wykopek. Olałem ale ty musiałeś robić wpis żeby pokazać że, jesteś mądry a zrobiłeś z siebie totalnego debila do kwadratu gorszego niż ten co rzekomo ci groził policją o ile to w ogóle jest prawda a w
  • Odpowiedz
no i co sie tak rzucasz o te inne rzeczy, jak mi chodzilo tylko o te samobojstwa?


A no temu że, przez pół dnia od wczoraj w nocy nie mogłeś tego rozchodzić do tego stopnia że, twoisz jakieś chore wpisy że, udowodnić c--j wie co. Chyba głupotę swoją itd...

A już pisałem czemu usunąłem bo nie chciałem pisać sprostowań bo szkoda czasu. Poza tym kim jesteś prezesem jakieś ważnej spółki przed którą należy się tłumaczyć ? Nie chciałem nie musiałem. skasowałem bo następny przeczytałby tylko te przyczepianie się i kontynuował. Podobnie jak z teoriami spiskowymi do niewygodnych faktów dodajesz reptilian i społeczeństwo przestaje w ogóle czytać.

za
  • Odpowiedz
@SmugglerFan: Był jeszcze na necie nawet wywiad z typem pracującym w GUS gdzie przedstawiał rozkład wiekowy Polaków i Polek będących solo. Gdzie w jego ocenie jest to istna b---a demograficzna z opóźnionym zapłonem. Tylko teraz weź znajdź linka. Gdzie mam tylko nie będę teraz szukał. Jak połączysz wiele kropek to nie wygląda ciekawie w żadnym stopniu a to że, ludzi p------o od apek i social mediów to swoją drogą poza
  • Odpowiedz
@SmugglerFan: Z tym wywiadem z typkiem z GUS chodziło o to że, w Polsce mamy nadwyżkę kobiet 60+ które wg. systemu są singielkami (wdowy). A niedobór 15-40 lat. natomiast u facetów najwięcej solo jest w wieku właśnie od 15-40 lat. I to ta b---a a imigracja dodatkowo szkodzi. Z tego co mówił to Kanada podeszła do tematu rozsądnie sprowadzając nie samych mężczyzn a kobiety na tyle aby wyrównać obie płcie
  • Odpowiedz
@SmugglerFan: Tylko pozostawmy w spokoju incelowanie, migoginów itd... bo jak dla mnie to socjotechnika tak samo jak feminizm. Taka wojna polsko polska, wojna płci. Coś jak wyborcy Po i PIS, sztuczny podział w myśl dziel i rządź.
  • Odpowiedz
@Zwierz33: beka z cb typie

op cie pieknie wyjasnil a ty sie splakales jak male dziecko, napisales mu tone tekstu ktorej nawet nie przeczytal XD

co sie usmialem to
  • Odpowiedz