Wpis z mikrobloga

@bear2112: Nie wiem czemu jest taka denna zasada, po prostu nie pozwalali być poza unią podczas posiadania abonamentu. Innym razem dołożyli też prawie tysiaka do rachunku za wyjechanie do niemiec na 3 dni chwilę po nawiązaniu nowej umowy z nowym telefonem. Nie mam dowodów poza rachunkami bo mi to nie zaprzątało na tyle głowy żeby szukać po regulaminach. Dzwoniłam na infolinię żeby zgłosić jakieś naciągnięcie, umyli ręce, zwalili winę na nas
@Feministka2000: No to z chęcią bym zobaczył te małe druczki. Albo smsa, którego rzekomo dostał @kesex. Nie widziałem takich zapisów nigdy, a bardzo mnie to ciekawi. W ogóle jak taki zapis miałby wyglądać? Skąd mam niby wiedzieć, że typ, do którego dzwonię bo chcę kupić kuwetę dla kota na OLX, wyjechał akurat na Madagaskar? To się kupy nie trzyma.
@BratJuzew: nie przekonasz sie inaczej niż jak akurat trafisz na takiego co bedzie w madagaskarze
Ale większe prawdopodobieństwo jesli po prostu kilka ludzi z twojej rodziny wyemigruje na kilka miesięcy i prędzej czy później się natniesz. No chyba że zawrzesz mniej defaultową umowę
@handballer: no to widocznie masz inny abonament, inną sieć, whatever. W mojej umowie, w umowie paru osób z rodziny z innych miast ale tej samej sieci, jest taka przeginka, więc wierzę w post główny. Wcześniej mi też przez myśl nie przeszło że mogą naliczać
@Feministka2000: telefon mam na kartę i na koncie 0 zł. Co miesiąc bezpośrednio wykupuję sobie pakiet nielimitowanych rozmów, smsów, mmsów i kilkanaście GB internetu, więc jak zadzwonię za granicę na polski numer, to nie ma mi skąd pobrać kasy, no i takie połączenie nie mogło by dojść do skutku skoro nie mam kasy na koncie. Siora ma w innej sieci niż ja, brat w tej samej
nie przekonasz sie inaczej niż jak akurat trafisz na takiego co bedzie w madagaskarze


@Feministka2000: Może trafiłem. Nie pytam każdego, do kogo dzwonię, gdzie akurat się znajduje. Natomiast czytałem cennik połączeń w roamingu mojej sieci. I nic takiego tam nie było. Kilka osób powyżej twierdzi, że ma podobne przygody do Ciebie, żadna nie była w stanie pokazać odpowiedniego fragmentu, cennika/umowy/billingu/smsa od operatora. W dzisiejszych czasach to nie powinien być problem, wszystkie
@BratJuzew: kto bedzie szukał po domu umowy dla wykopka niedowiarka, już paranoików z siebie robicie w mega prozaicznym temacie.
Może da się mieć umowę bez tych naciągactw, ale nie każdemu chce się czytać, a przypuszczam że mi to wsadzili żeby mieć szansę odbić sobie tani abonament

@bear2112 ja mam t-mobile i mi powiększało rachunek za abonament, za dzwonienie do osób z rodziny które miały pl numer, a wyjechały poza unię

Post
@CzyToHipHopyCzyToJuzRapy: no tak @Antorus @Kefir91 @kishibashi panie kogo obchodzi kto płaci a kto nie płaci, ważna afera. miałem udar rok temu i teraz odwrotnie wiążę sznurówki.
Płaci osoba która się zgadza na warunki i jest gdzieś poza UE i sama dzwoni. Odebranie nic nie kosztuje bo nie może nic kosztować.
Są dalej numery premium co jest blokowane już praktycznie u każdego operatora.
Pudzianowski wysmarował się olejem jak walczył z Thompsonem.
odbierającemu tak, a tu rozmawiamy o dzwoniącym.


@Kefir91: Kiedyś dzwonilem do koleżanki do Londynu to za godzinną rozmowę z mojego domowego nr-u z gówno-Netii mi naliczyli 570zł, dzwoniłem też do Kanady, do Włoch i do Danii - tam luzik, wszystko w pakiecie bez opłat...a miało być wszędzie bez opłat - walą w chooja drogi panie.