Wpis z mikrobloga

kto bedzie szukał po domu umowy dla wykopka niedowiarka, już paranoików z siebie robicie w mega prozaicznym temacie.

Może da się mieć umowę bez tych naciągactw, ale nie każdemu chce się czytać, a przypuszczam że mi to wsadzili żeby mieć szansę odbić sobie tani abonament


@Feministka2000: Przecież nie każę Ci szukać jakichś umów sprzed lat w segregatorach, ale cenniki usług (także archiwalne) są z reguły do znalezienia w 2 minuty na
albo kogoś poniosła kreatywność (tudzież jej brak) przy kreatorze rozmów.


@Jabby: jak widać, na przenikliwych wykopków, które wyłączyły TV i włączyły myślenie to w zupełności wystarczyło ¯\(ツ)/¯
@Posypta_mje_wenza:
Płot twist: Twój telefon również był zarejestrowany na niego ( ͡ ͜ʖ ͡)

A tak całkiem serio, chciałbym, żeby choć jedna osoba , ze wszystkich rzucających tutaj dowodami anegdotycznymi, przedstawiła fragment cennika czy regulaminu, uzasadniający takie opłaty.
Cennik możesz wygooglowac sam.

@Posypta_mje_wenza:
Zrobiłem to. I żadnych tego typu opłat tam nie ma. Dlatego zaciekawiły mnie i zaintrygowały te wszystkie historie. Myślałem, że może wyniosę z tego wątku jakaś przestrogę na przyszłość. Ale widzę, że tutaj sami anegdociarze.
@BratJuzew: do ciebie nie dociera że ani regulamin ani cennik z neta nie musi mieć znaczenia dla tabelek w umowie abonamentowej.
Nigdzie nie udaję że to nie musiało być "no nie przeczytali i poszło". Mogło tak być i to czyni wpis wiarygodnym. A dla mnie uwiarygoniają go moje wlasne przypały z takim płaceniem i wiem kto dzwonił i do kogo i na czyj numer.
  • 0
ciebie nie dociera że ani regulamin ani cennik z neta nie musi mieć znaczenia dla tabelek w umowie abonamentowej.


@Feministka2000: W umowie nie ma żadnych tabelek. Są one w cenniku, który jest dołączony do umowy i ten w necie jest taki sam. Nikt nie personalizuje stawek połączeń w roamingu dla pojedynczego klienta. Ewentualne mogą być dołączone jakieś dodatkowe pakiety, ale stawki połączeń i zasady funkcjonowania roamingu są takie same.