Wpis z mikrobloga

Jest mnóstwo mężczyzn, którzy chcą po prostu być kochani. Mieć się do kogo przytulić i porozmawiać. Wiele różowych pewnie też tego chce, ale dokładają jeden wymóg - facet musi być choć trochę przystojny. I to rozwala całe równanie. Meżczyźni są samotni, kobiety też, ale są zaliczane na ons lub poprzez krótki związek czy situationship - nie nadążam za tymi dziwactwami.

Jeśli jesteś różową i faktycznie jest Ci żal mężczyzn to przestań zwracać uwagę na wygląd. Jeśli nie jesteś w stanie tego zrobić to ok, ale nie wypowiadaj się wtedy na forum, bo nikt z nas nie chce słuchać, że kobieta powinna mieć przystojniaka. Ciekawe jak w ogóle trzeba nie mieć wyczucia, żeby na forum gdzie mężczyźni są samotni, bo są brzydcy pisać takie rzeczy. (napiszecie, że szuka atencji, wiem)

Druga sprawa, jeśli kobiety spowodowały zniszczenie rynku matrymonialnego to logiczne jest, żeby to one go naprawiały. Nie ma zgody na obwinianie ofiary. Sprawca ma sie zmienić a nie ofiara. Dopóki kobiety naprawdę nie przejdą rewolucji mentalnej, nie ma najmniejszego sensu szukać miłości. Najmniejszego.

Daily reminder na koniec, że romantycy tu dają posty bez odpowiedzi, a gwalciciel z mojej pracy zmienia laski jak rękawiczki, słyszałem jakieś ploty, że teraz bolcuje feministkę, co by mnie nie zdziwiło, wręcz nawet znając kobiety jest to logiczne. Tak się zastanawiam, dlaczego kobiet nie rusza ta sytuacja. Przecież tyle mówią o gwałtach, definicję chcą zmienić, ale jak natrafią na przystojnego psychola to nagle mózg się wyłącza i trzeba mu do łożka wleźć. Gdy je rzuca to potem wchodzą do neta piszą jacy mężczyźni są okropni. Jak tu traktować kobiety poważnie? Po prostu nie da. Wiem, że napiszecie, że dla kobiet nieprzystojny to niemężczyzna więc ich logika jest jak najbardziej spójna... Cóż staram się doszukać sensu w tym pjerdolniku, ale to walka z wiatrakami... Na dzień kobiet życzę wszystkim mężczyznom dużo siły, wiary w siebie i szczęścia. Jesteście twardzi, nawet kiedy płaczecie. Kobiety na naszym miejscu już dawno by się wylogowały...
#blackpill #przegryw #mgtow
  • 30
  • Odpowiedz
@LostHoldenCaulfield ty chyba nie wiesz jak to działa to ci powiem: znaczna większość kobiet mówi farmazony że liczy się wnętrze a nie wygląd i kasa ale i tak pójdzie za przystojnym bogatym chadem jak baranek, nawet jeżeli to przemocowiec i jak napisałeś gwałciciel, wiele to nawet podnieca.

To samo z równouprawnieniem, walką z gwałtami itp, tylko jednostkowe przypadki powiedzą ci prawdę co myślą, i teraz zadaj sobie pytanie co gorsze.
  • Odpowiedz
@LostHoldenCaulfield: projektujesz swoje własne wymagania na innych , ty byś chciał miłości i atencji ale pięknej kobiety znacznie poza swoją liga, po obserwacji wykopu doszłam do wniosku że faceci plują na laski na swoim poziomie i usiłują znaleźć taką o wiele powyżej sobie ale zeby nie miała wymagań
Dziwnym trafem najwięcej obelg w życiu uslyszalam od facetów , którzy sami wyglądają jak ptasia kupa
Prawda jest taka że im brzydszy facet
  • Odpowiedz
po obserwacji wykopu doszłam do wniosku że faceci plują na laski na swoim poziomie i usiłują znaleźć taką o wiele powyżej sobie ale zeby nie miała wymagań

Prawda jest taka że im brzydszy facet tym większe wymagania stawia


@Linnior88 A w tej bajce były smoki? Meanwhile w prawdziwym świecie, normalne chuopy dostają kosza od lasek 3/10, bo sami są 3/10. A potem widzisz jak ta kobitka ślini się do ziomeczka 7/10

Skoro
  • Odpowiedz
@LostHoldenCaulfield: piszesz z perspektywy jakichs moze 20% procent facetów a nie wszystkich, pozostała część facetów i chady i spermiarze i przegrywy też mają zły wpływ na rynek matrymonialny, do nich też możesz mieć pretensje nie tylko do kobiet. Na wszystkich zły wpływ ma współczesny świat i SM, nie tylko na kobiety. A twój znajomy rozumiem że jest psychopata i ruchaczem ale tu już chyba mylisz pojęcie gwałtu skoro kobiety (nawet jak
  • Odpowiedz
@LostHoldenCaulfield: raz umówiłem się z bardzo grubą laską, każdy kumpel jakby nas zobaczył to by powiedział "OGARNIJ SIĘ CHŁOPIE I PRZESTAŃ SIĘ PONIŻAĆ Z TAKIM KASZALOTEM"

mimo to ignorowałem kwestię jej wagi ale panna i tak się do mnie #!$%@?ła, że mam trądzik xD
  • Odpowiedz
@LostHoldenCaulfield: chlip chlip jestem wygodnym brzydalem bez poczucia gustu ktory o siebie nie potrafi zadbać. Kobiety obniżcie wymagania!!!!
Zrozum jedno głąbie że kobiety przez lata są tersowane przez społeczeństwo że wartością jest uroda. Każda kobieta ma 50 kg kosmetyków w domu, chodzi na zabiegi upiększające co dwa tygodnie. Kobieta będzie wolała być sama do końca życia niż wybrać brzydala. Dla kobiety największym poniezeniem jest umawianie się z nieatrakcyjnym chłopem bo od
  • Odpowiedz
@Erikaa: Ale my tutaj mamy pretensje do spermiarzy, cały czas. Kobiety by były inne gdyby mężczyźni na nich to wymusili.

Nie mylę definicji, bo on bronił gwałcicieli, czy sam ma coś na sumieniu. O tych kobietach, które same mu się ładują do łóżka nie mówię nigdzie przecież, że zgwałcił je. Pytanie dlaczego kobiety lecą na takich gości a normalni są sami. Przecież nikt nie zmusza kobiet to wybierania patologii. Aaa zapomniałem,
  • Odpowiedz