Wpis z mikrobloga

A Ty? Zapytałeś swoją dziewczynę/żonę o zgodę na seks i uzyskałeś wyraźne "tak"? Czy być może odbyłeś stosunek nie pytając o zgodę i nie uzyskałeś wyraźnej odpowiedzi? Może leżałeś obok w łóżku, zacząłeś ją dotykać, ona nie protestowała, więc domniemałeś sobie uzyskanie zgody?

Już niedługo pójdziesz za to do więzienia, a Twoje dane trafią do rejestru przestępców seksualnych.

#bekazlewactwa #lewackalogika #prawo #sejm #dyskryminacjamezczyzn #pieklomezczyzn #polityka
sildenafil - A Ty? Zapytałeś swoją dziewczynę/żonę o zgodę na seks i uzyskałeś wyraźn...

źródło: temp_file5885764215996825205

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@sildenafil: Aż mi się przypomniała historia z czarnego lustra, gdzie przed stosunkiem musieli prosto do telefonu powiedzieć czy tam zaznaczyć że wyrażają zgodę na stosunek xD
  • Odpowiedz
@sildenafil: Nie, jeżeli gwałt nie zostanie udowodniony to nie pójdziesz do więzienia, pokaż w końcu podkładkę pod to co piszesz, ale już nie w formie komentarza tylko konkretu z projektu ustawy, polskiego prawa. Już dośc przerzucania się hasłami, dawaj mięso.
  • Odpowiedz
Już niedługo pójdziesz za to do więzienia,


@sildenafil: I już wiadomo po co było "mieszkanie za pomowienie". Tutaj jest jeszcze lepsza podkładka. Panie władzo dotykał mnie jak ja tego nie chciałam. Wszedł mi zboczeniec do łazienki jak brałam prysznic, pożerał mnie wzrokiem. To będą jaja, trzymać się panowie swoich krzesełek w domu i porządnych kobiet.
  • Odpowiedz
  • 4
@Wink:

Nie, jeżeli gwałt nie zostanie udowodniony to nie pójdziesz do więzienia

Ale zostanie udowodniony. Wystarczy przesłuchać sprawcę:
- Zapytał pan żonę o zgodę na seks i uzyskał odpowiedź "tak"?
- Nie
- Właśnie przyznał się pan do gwałtu. Zapraszamy do więzienia.
  • Odpowiedz