Wpis z mikrobloga

Nitrozyniak jak wyzywa matki, rodziny to jest wszystko dobrze, gdy ktoś coś powie to płacze i robi zawsze z siebie największą ofiarę sam czasem nie szanował swojej rodziny na streamach takie ma teraz skutki, płacz Ci nic nie pomoże #famemma
Detlevhen - Nitrozyniak jak wyzywa matki, rodziny to jest wszystko dobrze, gdy ktoś c...
  • 21
  • Odpowiedz
  • 146
@Detlevhen Mówienie do swojej narzeczonej "idź się tam popłacz" gdy twoje dziecko ma jakiś atak paniki z powodu kłótni rodziców i mieć wszystko w dupie żeby sobie grać w lola świadczy tylko o braku dojrzałości mlekolaka
  • Odpowiedz
@kulis: patola kase ma tylko dlatego że matka popuściła szpary jakiemuś hiszpanowi który nie żyje bo chciał obronić kobietę dostał kose. Pewnie zostawił jakiś domek w hiszpani sprzedali albo wynajmują to nie możliwe że taki debil zarobił tyle kasy na yt z niczego
  • Odpowiedz
Największy zjeb internetu, nie jestem w stanie pojąć skąd się wzięła taka rzesza fanów tego przychlasta.
  • Odpowiedz
@Detlevhen: No przecież Mleko jest niedojrzały i chyba nikt się nie spodziewał, ze jest inaczej. A ta typiara na pewno ma z nim ciężko już pomijając jakieś sympatie czy raczej ich brak do nich.
  • Odpowiedz
@Detlevhen #!$%@? ja to nie jestem sobie w stanie wyobrazić jak tam musi być naczadzone kiepami, #!$%@? wentylatory się nie kurza tylko smolą, ja #!$%@?, sam jestem podludziem i jaram, ale na myśl o jego #!$%@? jamie mnie obrzydza niemiłosiernie, obrzydliwe, #!$%@? melina
  • Odpowiedz
@dymek630 jego ojcem jest Polak, pracował w jakichś służbach. On do Hiszpanii wyjechał jako nastolatek.
I zarobił cały ten hajs na yt. Albo dzięki yt bo zarabia na reklamach, ciuchach i walkach.
  • Odpowiedz