Wpis z mikrobloga

@dzakub63: Mi też uszy krwawiły od słuchania, ale głównie od strony technicznej. Zasłyszałem w radiu "Szampan" i chciałem sprawdzić jak to brzmi na dobrych głośnikach. Całość jest fajnie ułożona, ale goście chyba nie slyszeli o deesserze. Jest tam straszne syczenie w głoskach dźwięcznych. Quality control zerowy. To powinmo być wykapane na etapie mixu, a co dopiero masteringu.
@garrincha94: Weź mnie nie rozśmieszaj. Sanah to jakieś popowe wylansowane przez wytwórnie/jakiegoś mc gówno. Lata mi kim jest i co robi prywatnie czy dla pudelka, ale teksty ma #!$%@? i śpiewać też umie. Przystaw sobie ją do Aurory ze Skandynawii (podobna stylówa i maniera) i nie pisz więcej bzdur w internecie, bo od tego umierają słodkie kotki.
Weź mnie nie rozśmieszaj. Sanah to jakieś popowe wylansowane przez wytwórnie/jakiegoś mc gówno. Lata mi kim jest i co robi prywatnie czy dla pudelka, ale teksty ma #!$%@? i śpiewać też umie. Przystaw sobie ją do Aurory ze Skandynawii (podobna stylówa i maniera) i nie pisz więcej bzdur w internecie, bo od tego umierają słodkie kotki.


@Polankowicz: Nie no jasne, każdy artysta który ma powyżej 100k wyświetleń to już wylansowane gówno.
@garrincha94: No tak. Do robienia czegoś dobrze trzeba mieć warsztat umiejętności.

To że super Ekspres i Fakt to najpoczytniejsze dzienniki to nie znaczy, że umieją w dziennikarstwo i są w tym dobrzy. To że jakaś fabryka paszy dla świń znane pod nazwą pizzeria to najwięksi gracze na rynku to nie znaczy, że robią dobre produkty i zatrudniają fachowców. To że na parkingach rowerowych przy stacjach PKP najczęściej przypięty rower to Wigry
To że super Ekspres i Fakt to najpoczytniejsze dzienniki to nie znaczy, że umieją w dziennikarstwo i są w tym dobrzy. To że jakaś fabryka paszy dla świń znane pod nazwą pizzeria to najwięksi gracze na rynku to nie znaczy, że robią dobre produkty i zatrudniają fachowców. To że na parkingach rowerowych przy stacjach PKP najczęściej przypięty rower to Wigry 3 albo chińczyk z marketu to nie oznacza, że to najlepsze rowery.