Wpis z mikrobloga

@karetpoker: Z Japończyków też się śmiano przez 30 lat po wojnie zanim stali się potęgą. Inna sprawa że oni mają już swój prime time za sobą. Z "Polaczków" też się Niemiaszki śmiały, że #!$%@? umiemy i cywilizacyjnie jesteśmy bardzo odlegli i się wielu ździwiło. Tak samo było z Chińczykami, gdzie Chiny były kojarzone z biedą, analfabetyzmem i produkcją ryżu. Jest wielu ogarniętych Hindusów którrzy potrafią się wdrożyć w zachodni system, owszem
@Dusk_Forest77

A ty widziałeś żeby ta banda idiotów coś merytorycznie odpisała? Oni jak dewleopery - żyją w swoim świecie nieskończonych wzrostów. Jak Polak 30 lat temu nadawał się do najwyżej do wprowadzania faktur - to już nie pamiętają.... A tak bo wtedy srali pod siebie, prace zaczęli max 10 lat temu więc znają tylko hype i myślę że to stan normlany....
@karetpoker: jeszcze kilkanascie lat te temu takiego samego łacha darł zachód z polaków, ze banda zlodziei itd

Po jakimś czasie byly juz protesty bo zaczelismy im podbierac prace - nie dlatego, ze bylismy dobrzy (bo trzeba bylo nas poduczyc wszystkiego), tylko bylismy tani

Ja nie wiem czy wy przypadkiem nie pracukecie w jakichs zagranicznych januszeksach, ktore zatrudniaja najtanszych hindusow z ulicy, z najnizszej kasty, przez co macie taka opinie

Hindusi u