Wpis z mikrobloga

hej, jestem dziewczyną i zainteresowałam się waszym środowiskiem przez książkę herzyk i obserwowanie tego threadu, w przeszłości miałam okazję słuchać sporo contentu od healthygamergg na temat samotności mezczyzn i wyizolowania społecznego. zdaje sobie sprawe z tego, jak powierzchowne i interesowne relacje są dzisiaj i z tego powodu się zastanawiam - co moge zrobić jako osoba chcąca jakieś zmiany w tym kierunku? szczególnie jeśli chodzi o wasze środowisko. mam dość polaryzacji kobiet i mężczyzn i dośyć faktu, że tyle ludzi przez lata cierpi nie mając do kogo się odezwac. przyjmę wszelkie rady
#przegryw
  • 55
  • Odpowiedz
@ash996: Nic się nie da z tym zrobić. Niektórzy ludzie już rodzą się po to, żeby przegrywac i gnić w samotności i nic na to nie da się zrobić. Po prostu takie są brutalne prawa rywalizacji genów
  • Odpowiedz
@ash996: nie da się nic zrobić, it's over...

Jezeli ma sie średniej jakości geny to jeszcze przez odpowiednią socjalizację i start w życiu można jeszcze sprowadzić ta jednostkę na prostą. Jednak patologia niskiej jakości geny brak pieniędzy powodują że taka jednostka do końca życia się będzie borykała z w najlepszym wypadku z problemami psychicznymi i będzie żyć po najmniejszej linii oporu. W najgorszym wypadku wiadomo co ją czeka...
  • Odpowiedz
@ash996: Pewnie są, ale bądźmy szczerzy - ja jakbym nie był autystą, to zapewne bym tak nie skończył. Niestety jako cichy, spokojny autysta jestem skazany na samotność i zdecydowały o tym głównie geny. Inne czynniki mogły mieć pewien wpływ, ale jednak jasne jest co spowodowało, że w wieku 25 lat nie trzymałem za rękę 🙃
  • Odpowiedz
  • 2
@Rimbolo: i mean, mój chłopak jest autysta z depresją, zawsze był wycofanym społecznie i nad wyraz spokojnym piwniczakiem z prawie zerowa liczba znajomych, to chyba nie zawsze it's over 🥴
  • Odpowiedz
  • 0
@Runaway28: ja wiem że wielu przypadków nie da się uratować, ale zakładając że są minimalne szanse - co może zrobić przeciętna osoba zainteresowana tematem żeby pomóc?
  • Odpowiedz
  • 8
@Hermeous_z_Urantii: nie uniewazniam istnienia przegrywu, ale świat nie jest taki zero jedynkowy żeby z pełnym obiektywizmem powiedzieć że mając cechy x,y,z jesteś w przegrywie i nigdy z niego nie wyjdziesz
czy się mylę?
  • Odpowiedz
@ash996:
Spoko. Zmienisz zmiany społeczne takie jak hipergsmie kobiet? Zmienisz to, że kobiety wychowując dzieci mówią że trzeba być grzecznym i ugodowym, by w wieku łączenia się w pary jednak szukać dynamiczników? A potem beta bankomatów i że pytanie o przeszłość kobiety to szowinizm i mizoginia?
Odwrócisz te zmiany społeczne? Pogonisz mi simpow którzy na OF czy na innym twitchu wydają w dzień więcej niż ja w tydzień zarabiam?
Przekonasz kobiety
  • Odpowiedz
  • 10
@ksiezyc_w_siatce: no na pewno nie wplyne na wszystkie kobiety ale staram się mówić głośno w moim srodowisku. silnie przeciwstawiam się kiedy kobiety wokół mnie mówią źle o mężczyznach o niskim wzroście, sama byłam w relacji z niskim facetem bez wlosow, mieszkającym jeszcze z rodzicami po 30stce i na komentarze ludzi wokół odpowiadałam spokojnie, że to nie ma dla mnie znaczenia i to coś, co bezsensownie wpaja kultura. jesli miałabym mieć dzieci
  • Odpowiedz
Taktyczny janek

@ash996: A choć nie jestem aktywnym przegrywem to wrzucę słówko że realia się zmieniły, globalizacja. Boomerzy się wiązali tak, że baba brała chłopa we wsi, bo miał proste zęby, a teraz 80% kobiet celuje w 20% najbardziej atrakcyjnych facetów w dużym promieniu.
  • Odpowiedz
w przeszłości miałam okazję słuchać sporo contentu od healthygamergg na temat samotności mezczyzn i wyizolowania społecznego


@ash996: polecam z całą mocą pozostać przy healthygamergg i ograniczyć interakcje z tagiem przegryw do minimum. Taka zmiana poziomów to będzie doświadczenie porównywalne z wpadnięciem do szamba ( ͡° ͜ʖ ͡°)

co moge zrobić jako osoba chcąca jakieś zmiany w tym kierunku?


Podejmować racjonalne dyskusje, obnażać hipokryzję mainstreamu i ślepotę na
  • Odpowiedz