Wpis z mikrobloga

@pearl_jamik: Robisz kupy mające 2-3 kilogramy? XD

ciekawe czy podczas porodu zdarza się kobietom urodzić kupę zamiast dziecka?


@TakiSobieLoginWykopowy: może nie zamiast ale nie jest niczym niezwykłym, że podczas porodu wychodzi stolec. Na nikim to wrażenia nie robi, pielęgniarki szybko wycierają i akcja trwa dalej.

ten ból nie jest jakiś straszny bo gdyby był kobiety nie robiłyby kolejnego bombelka


@NdFeB: po prostu kobiety mają inne wartości i wiele z
  • Odpowiedz
@Cthulu23 bzdury, przecież nawet po lewatywie coś poleci, ogólnie nie spotkałam się z odmową że strony personelu wręcz przeciwnie było rutynowe poinformowanie że tak będzie i tyle. A mikrobiota rozwija się u dziecka już w życiu płodowym to jest bardzo złożony temat i nie wszystkie dzieci urodzone poprzez CC mają potem problemy. Jest wiele badań i wyniki są tak zróżnicowane (jedne wykazują zależność między rodzajem porodu inne wręcz przeciwnie) także nie da
  • Odpowiedz
@pearl_jamik: Pewnie ból podczas porodu jest duży ale ciało kobiety przygotowuje się do tego 9 miesięcy. A spróbujcie wysikać piasek nerkowy nie mówiąc już o karmieniu ( ͡° ͜ʖ ͡°). Miałem taką przyjemność i wymiotowałem z bólu przez tydzień.
  • Odpowiedz
jestem zaskoczony. Lepiej wiedzieć takie rzeczy przed porodem żeby nie zemdleć


@TakiSobieLoginWykopowy: dlatego w dzisiejszych czasach na szczęście sporo facetów chodzi na szkołę rodzenia wiec niespodzianek wiele nie ma.
Ja akurat miałam cc więc nie wiem jak się rodzi naturalnie ale na fb czytałam, że laski porównywały ten ból do wyrywania kręgosłupa na żywca.
  • Odpowiedz
@pearl_jamik: ból przy ataku pęcherzyka żółciowego. Wszystkie kobiety na oddziale mówiły, że poród przy tym to pikuś. Ergo: poród nie jest taki straszny ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Jamniki2: nie mam pojęcia. Nikt mnie nie poinformował czy doszło do incydentu fekalnego... Ale nie smierdziało kupą, więc może nie
  • Odpowiedz