Wpis z mikrobloga

@MaxwellStB: Polska jest najtańszym krajem w Europie i można się tu wyżywić za około 100zł miesięcznie.

Właśnie kończę taki miesiąc za 100zł. Musze powiedzieć, że ani razu nie byłem głodny-ba!-momentami byłem nawet przejedzony, zapchany.

Nie zaliczam do jedzenia pica, co chyba oczywiste, bo jedzenie to jedzenia a picie to picie i na samą Cole wydałem koło 200zł(2 litry dziennie, czasami jeszcze wieczorem dokupowałem litrowa Colę).

A więc przechodząc do jadłospisu za
2. Jaki w ogóle ten smieszek miał biznes w tej całej akcji?


@5da4266d3de6dbaf425a2d4fc16225d0: Może agent podstawiony, a może nawet to ta sama osoba co z nią rozmawiała i liczą/liczy na to że babka się przestraszy i zapłaci jakąś tam ugodę. Ryzyko małe, a jakaś kasa może wpaść. Choć, faktycznie grubymi nićmi szyte.
@MaxwellStB: kiedyś przeglądałem z ciekawości te grupę, fikołki tam nieźle xD tak samo jest grupa o nazwie "żebrawka" ludzie zebraja o pieniądze od innych. O ile jestem w stanie zrozumieć że ktoś nie ma na chleb lub artykuły pierwszej potrzeby i byłby mi w stanie to udowodnić to zawsze jakiegoś grosza bym przelał, ale ludzie tam są tak #!$%@? mułem i piszą wprost że potrzebują na sztukę zioła, liquid do fajki,