Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@niebadzogrem

@BluntRoller: Bo praca jest tylko potrzebna do pieniędzy.

Gdybym miał hajs po co mi praca ;d?

Teraz pewnie jeździłbym po północy Norwegii/po Islandii i polowałbym na zorzę polarnę a nie zasuwał do pracy za 4000 na rękę by mieć za co czynsz opłacić i mieć co jeść xD


Lepiej jest miec cel i dazyc do niego niz krecic sie w kolko. Kolega chcial zwiedzac norwegie, pojechal raz jako bagazowy, kolejny
Bo praca jest tylko potrzebna do pieniędzy.


@BluntRoller: @niebadzogrem Dokładnie. Zawsze się śmieję jak ktoś mówi, że szuka pracy. Ja mu wtedy mówię, skoro szukasz pracy to mam coś dla Ciebie, bo w domu akurat zawsze jest coś do zrobienia. A później wielce oburzony że pomyślałem że mi to zrobi za darmo. Przecież szukał pracy a nie pieniędzy.
Jak chce mi się jeść, to mówię że chce mi się jeść bo
@niebadzogrem: chcesz w czymś być coraz lepszym, być w jakiejś społeczności. Ludzie ciągną do hierarchii do drabinki społecznej. Chociażby jakbyś być survivalowcem to chciałbym konkurować z kimś innym lub spotykać się. Powiedzmy taki Banot co wchodzi na budynki, też zna ludzi, też z różnymi ludźmi wchodzi na budynki, obraca się w otoczeniu. Gdybyś miał hajs a nie miał pracy to byś miał końcowo albo zaćpanie albo depresję. To niepopularny pogląd, ale
@wooster: cały myk polega na tym, że jak wejdzie robotyzacja, i zostaną się na dochodzie gwarantowanym żeby ich przekupić - to weź sam pomyśl, czy po jakimś czasie nie nastąpi marazm, bo niby wszystko jest (te mityczne pieniądze za darmo) ale jednak nic nie ma (bo nie ma wolności) - i czy to tak naprawdę nie oznacza że będą musieli wtedy i tak szukać tego czego nie mają dzisiaj. Sensu swojej