Aktywne Wpisy

lubie-sernik +68
Taki zestaw w Seven Eleven wyszedł 25 zł. Całkiem fajna cena.
Nie wiem jak tagować bo # Azja zaraz będą mówić, że zaśmiecam a swojego tagu też nie chce zaśmiecać xD
#sernikpodrozuje
Nie wiem jak tagować bo # Azja zaraz będą mówić, że zaśmiecam a swojego tagu też nie chce zaśmiecać xD
#sernikpodrozuje
źródło: 1000056804
Pobierz
wybryk_natury +81
Dostałam prezent na dzień dziecka (aneks z podwyżką)





Zauważyliście taką tendencję, ze bruneci zazwyczaj nie prowadzą się z jakimiś realnie ładnymi laskami, tylko takimi średnimi. Ja zawsze jak widzę jakaś zajebista laskę to jest w parze z jakimś blondynem xD nw czy to wina tego, ze jest ich więcej xd i powstaje taka iluzja
#zwiazki #blackpill
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim
ankieta
@Linnior88: Z implikacji:
"Jak laska jest zajebista, to jest z blondynem"
nie wynika prawdziwość implikacji
"jeśli jest z blondynem, to
Nie, nie widzę takich. Natomiast widzę często pary blondy-brunetka, blondynka-brunet, brunet-brunetka.
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero