Wpis z mikrobloga

Palacze to podludzie…sytuacja z przed chwili , chuop po 40 pali cienkiego papierosa czem prędzej na peronie żeby jak najwiecej nawciagac się. Pociąg już jedzie a pet nadal cały. Zaciąga się jak szalony by resztę pęta wrzucić na tory… już nie wspomnę o toaletach na lotniskach gdzie wiecznie śmierdzi fajkami bo jaśniepan nie umie wytrzymać bez fajki kilka godzin. No podludzie
#papierosy #fajki #palenie #tyton
  • 159
@ChlopoRobotnik2137: Fajki powinny być w ogóle zakazane w miejsach publicznych wszelakich, na chodnikach itd, bo to jawne łamanie prawa. Idzie taki i truje innych, zabiera zdrowie. Ale oczywiście tematu nie ruszą bo wpływy z akcyzy. Aż mam pomysł na prowokacyjną akcję czyli butla z trującym gazem i idę sobie przez miasto i powoli go popuszczam innym w twarz :D coby uzmyslowic ludzi ze robimy urwe z logiki
@ChlopoRobotnik2137 sam jesteś podludź :p

Grupa jak każda inna. Ja lubię sobie zapalić papieroska, mam podwórko, nikomu nie szkodzę. W przestrzeni publicznej zawsze się oddalam od ludzi/palę tam gdzie są popielniczki. Nie śmiecę petami, rzucam do kosza, a jak jakieś wyprawy to w butelkę i butelka do śmieci.

Rzeczy wychowania i kultury a nie samych palaczy.
@ChlopoRobotnik2137: Pełna zgoda. Każdy przystanek i torowisko zasrane petami bo to 'przecież nie śmieci' i każdy musi do ostatniej chwili wciągać dym zanim pojedzie w tą długą na 20 minut podróż tramwajem bez papierosa.

A potem przed wysiadką podobna patologia jak to jeden z drugim w drzwiach już stoi z petem w ustach nie mogąc się doczekać odpalenia.

Podludzie
Zawsze kisłem z tych znaków i powiadomieniach o zakazie palenia papierosów i papierosów elektrycznych w samolotach. A potem sobie uświadomiłem że skoro ten zakaz jest tak często przypominany to znaczy że zdarzały się zwierzęta które faktycznie próbowały palić w samolocie


@Ilirian: czemu kisłeś? palenie w samolotach długi czas było dozwolone