Wpis z mikrobloga

@wanghoi: Ale miras co z Twoją empatią do drugiej osoby? Czy jak ktoś pochodzi z domu dziecka, to nie ma prawa do życia? I co to za poziom by sie nabijać z kogos kto rodziny nie ma? () chciałbyś być na jej miejscu?
  • Odpowiedz
@wanghoi: Cyganie też żyli w naszym kraju. Rzeczpospolita wcześniej nie była nigdy 100% etniczna, tu żyło sporo nacji i Polska wcześniej nie była aż tak rasistowska, to właśnie przez komunizm sie nasz kraj zmienił i również etnicznie, gdzie żyje u nas ponad 90% Polaków, a poza tym widze, że Ty mylisz cyganów z Romami z Rumunii; w sensie myślisz, że cyganie to Romowie z Rumunii, a tych których masz na
  • Odpowiedz
@wanghoi: A poza tym dalbym ręke, ze sam masz korzenie gdzieś w Rosji, albo w Niemczech i nie jesteś 100% etnicznym Polakiem xd bo w okresie międzywojennym szwaby jak i kacapy gwałciły Polki i kto wie może i Twoja praprababcie kacap zgwałcił i masz przodka w Rosji dzisiaj
  • Odpowiedz
Czy to prawda, że ta polska witaminka pochodzi z cygańskiej rodziny i przebywała w domu dziecka?


@wanghoi: Nie z cyganskiej tylko z rosyjskiej, jej ojciec byl oficerem KGB. Z tym domem dziecka tez sprawa nie do konca pewna bo pewne zrodla mowia ze bylo to przedszkole przy jednostce wojskowej armii ZSSR w Polsce.
  • Odpowiedz
  • 33
@wanghoi nawet jeśli to co?
Sam jbie Konfederosje przy każdej możliwej okazji ale ten post to już wyższy poziom politycznego i umysłowego spie®dolenia xD
  • Odpowiedz
@JasnyBanan: ja z aktu zgonu dowiedziałam się, że babcia urodziła się w Berezie (obecna Białoruś, wtedy Polska; później pradziad zwinął interes na podlasie a z dziadkiem przeniosła się do Warszawy). Powiedziałam to mężowi a ten "nie dziwi mnie to, widać po twoim tacie", po prośbie aby rozwinął mąż stwierdził że tata ma takie oczy "poziome" czyli coś między europą a azjatami czyli wypada mniej więcej Białoruś xD no i tajemnica
  • Odpowiedz
Sam jbie Konfederosje przy każdej możliwej okazji ale ten post to już wyższy poziom politycznego i umysłowego spie®dolenia xD


@Zabi96: nje wolmo rasistce robić uwag rasistowskich, czeba jom pokonać miłościom.
  • Odpowiedz
Czy to prawda, że ta polska witaminka pochodzi z cygańskiej rodziny i przebywała w domu dziecka?


@wanghoi: Są dziesiątki powodów by śmiać się z tej tępej dzidy a ty wybrałeś 2 które nie są niczym złym.
  • Odpowiedz