Wpis z mikrobloga

Denerwuje mnie już randkowanie moje w ostatnim roku.
Bądź mną:
Zgrabna, zaradna singielka lat 24. Od 3 lat mieszkam w Polsce ponieważ pochodzę z Ukrainy. Pracuje na własny rachunek jako instruktor tańca i sprawia mi to dużo radości, po pracy mam zainteresowania swoje które bardzo lubię. Staram się o siebie dbać, ładnie się ubrać oczywiście robię to wszytko za swoje pieniądze. Jak już byłam na randkach z tindera to zawsze proponowałam płacenie rachunku albo na pół albo każdy za siebie. Niestety faceci na których trafiłam mieli podejście że pewnie i tak za swoje się nie ubieram, nie pracuje i jestem utrzymanka. Mówię chłopu z randki że realizuje się jako instruktorka i sprawia mi to frajdę a słyszę w odpowiedzi „ aha fajnie fajnie a z czego ty żyjesz co robisz jako pracę ?” albo „ a to pieniądze pewnie nijakie no rozumiem też bym szukał bogatego chłopa” no XD typie fajnie mnie oceniasz jak sam mówisz że pracujesz za minimalną a masz się za jakiegoś milionera.
Ja nie oczekuję że chłopak będzie zarabiać krocie i mnie utrzymywać. Jakbym chciała to już pewnie takiego bym znalazła co jest osłem co sponsoruje.
Serio gdzie poznać jakiegoś normalnego faceta co chce mieć dziewczynę z którą można wyjść na kawę, spacer porobić coś aktywnie albo w domu posiedzieć i oglądać anime albo StarWars ? Serio bardzo chciałabym takiego faceta nerda. Doradźcie gdzie szukać ?
#zwiazki #randkujzwykopem #pytaniedoeksperta #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 119
Ja nie oczekuję że chłopak będzie zarabiać krocie i mnie utrzymywać. Jakbym chciała to już pewnie takiego bym znalazła co jest osłem co sponsoruje. Serio gdzie poznać jakiegoś normalnego faceta co chce mieć dziewczynę z którą można wyjść na kawę, spacer porobić coś aktywnie albo w domu posiedzieć i oglądać anime albo StarWars ? Serio bardzo chciałabym takiego faceta nerda.


@demakijaz nie masz serca zielonko
SandalzJezusa - > Ja nie oczekuję że chłopak będzie zarabiać krocie i mnie utrzymywać...

źródło: temp_file7175663199953775600

Pobierz
Serio gdzie poznać jakiegoś normalnego faceta co chce mieć dziewczynę z którą można wyjść na kawę, spacer porobić coś aktywnie albo w domu posiedzieć i oglądać anime albo StarWars ? Serio bardzo chciałabym takiego faceta nerda. Doradźcie gdzie szukać ?


@demakijaz: wykop.pl
Serio gdzie poznać jakiegoś normalnego faceta co chce mieć dziewczynę z którą można wyjść na kawę, spacer porobić coś aktywnie albo w domu posiedzieć i oglądać anime albo StarWars ? Serio bardzo chciałabym takiego faceta nerda.


@demakijaz: jeszcze napisz, że najchętniej byś z tym "nerdem" oglądała patostreamy albo fame mma - ewentualnie wertowała posty na tagu #ukraina - dodatkowo fajnie jakby facet miał pełną wiedzę na temat #bluepill czy #redpill bo