Wpis z mikrobloga

Czyli rolnicy strajkują przeciwko nowemu rządowi (który rządzi ledwo 2 miesiące) i Unii (która wali w nich dopłatami co roku), a dołączyli do nich Pisowcy (którzy brali udział przez ostatnie 8 lat w podejmowaniu tych wszystkich decyzji przeciwko którym rolnicy strajkują), górnicy (którzy również dostawali od poprzednich rządów kupę forsy taką, że nawet nie muszą wiedzieć ile miesięcy ma rok), pszczelarze (których pszczoły dostaną najbardziej po piździe jeśli pozwolić rolnikom stosować cokolwiek chcą) i konfiarze (którzy tak samo chcieliby akurat siedzieć pod butem tylko akurat wschodnim, bo to od nich dostają pieniądze i na byciu anty mogą się wybić)?

#!$%@? to jest tak #!$%@?, że nawet ciężko to było sprawniej napisać XDDDD
#bekazpisu #bekazprawakow #sejm #protest #polityka
  • 27
@ruda_stuleja: Gdyby rolnicy mieli rigcz, to powinni protestować już za rządów pis, bo problem nie jest nowy, a dziś, jakby tylko jakiś pisowski pajac próbował się pod prostest podłączyć, to mu obić mordę.
Tylko, ze rigcz nie mają, bo to sa pisowskie ciemniaki, 70% poparcia dla pis w tej grupie nie bierze się znikąd.
Co oczywiscie nie oznacza, że nie mają racji domagając się ochrony naszego rynku i zdrowej żywności w
@rewizjonista: @Solidly @Cybant_kablakowy

No akurat w drugą stronę. Rzeczony debil to niestety brat mojej najmilszej. A co o rolnikach Ci może to powiedzieć? Nie wiele więcej niż już wiesz w sumie. Choć on nie miał tyle szczęścia, a raczej rozumu żeby być tak uprzywilejowanym rolnikiem z racji tych wszystkich dopłat. Mógłby być co prawda, ale to najpierw musiałby się umieć podpisać. A w wieku tych jego 40 lat to chyba jeszcze
@ruda_stuleja po prostu zobaczyli, że zmieniła się władza. Na taką, która chce zrobić coś dobrze. To wszystkie grupy, które chcą wyzyskiwać to się rzuciły, bo myślą, że coś ugrają.

Dodatkowo PiS podrzega do protestów, bo im to na rękę, że władza ma problem.
@rewizjonista: ja rozmawiam z ojcem, on mi tłumaczy i tak samo się wścieka gdyż zamiast konkretów to robi się z tego protest przeciwko Tuskowi i pojawiają się hasła o obalaniu rządu,
Z ojcem chętnie rozmawiają gdyż on pomagał im przy podaniach o dopłaty z uni dla rolników małorolnych, ciekawostką jest to że w promieniu 50 km tylko jedna wioska przystąpiła do takich dopłat gdyż reszta po prostu nie chciała bo się
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@rewizjonista: Kilka wywiadów widziałem, nie było tam jazdy po PiSie tylko ból dupy do Tuska.
Do tego mam na fb "znajomą" żonę rolnika, ta tak samo non stop spamuje Tuskiem jako winnym protestów.
Tak więc jedni może chcą jechać po PiSie, ale większość ma Solidarność która trzymana jest na krótkiej smyczy przez wiadomą partię.