Wpis z mikrobloga

Ale by se chłop pojechał znowu na tako dzicz rowerem. Ale pany meksykany muszą porywać i mordować gringo.
Tyle tras tam jest do przejechania, niby wiele nie ma w takiej Sonorze czy baja California, bo to głównie pustkowia i góry ale chłop się lepiej czuł. Cały dzień na rowerze i upał 30-40 stopni.
Czasami jakąś jaszczurka lub rozjechany wąż na drodze, a to jakiś jeden z opuszczonych i zarośniętych kaktusami i kolcami dom z śladami kul na ścianach.A to jakaś szczerupa rozbita po dachowaniu leży już od wielu lat.

A to jakiś telefon ze zdjęciami jakiegoś budowlańca i portfel w rowie leżał. Kto wie może ten tez byl porwany przez kartel i skończył gdzieś niedaleko.
Niby Arizona i California czy Texas też podobnie wyglądają ale tam mniej przygody może się zdarzyć bo wszystko jakieś bardziej ułożone i mniej spontaniczne.
Ale chłop chce jeszcze pożyć i więcej jego stopa w Meksyku nie stanie.
Ehhhh szkoda bo klimat aż się wylewał przez te 4 miesiące i chłop zapomnieć nie może.

#przemyslenia
#zalesie
#podroze
#podruzujzwykopem
#podrozujzwykopem
#logikaniebieskichpaskow
#takaprawda
#rower
#smutnazaba
#smutek
#zycie
#przemyslenia #meksyk #kartelenarkotykowe #przestepczosc
adamsowaanon - Ale by se chłop pojechał znowu na tako dzicz rowerem. Ale pany meksyka...

źródło: Baja-Divide-Film_17

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • 0
@adamsowaanon: wstajesz rano z namiotu, i prosta droga, 3 dni jazdy, takimi drogami, jedzenie jest napakowane z miasteczka dzien wcześniej, woda z strumienia, i można się relaksować i zmęczyć jak na prostego chłopa przystało. Ehhhh
  • Odpowiedz
  • 1
@klefonafide: tyle ze to 10 lat prawie minelo, w międzyczasie były krótsze wyjazdy i było super, ale nic tak nie zbliżyło klimatu jak na tych pięknych pustkowiach,
I nie że mam depresję,bo nie mam, bardziej czuję się szczęściarzem że czegoś tak ultra trudnego i hardkorowego doświadczyłem, medytowałem nieraz jadąc i jadąc po tych szutrach, kamieniach, odpływając myślami....
  • Odpowiedz