Wpis z mikrobloga

Box squat vs bands - 365kg. Dzisiaj niezbędne były DUŻE ILOŚCI OGNIA. Wymagał tego ten wariant.

140kg z samego naciągu gum, a to już jest wiele. Trzeba mocno i pewnie zebrać sztangę ze stojaków, następnie za wszelką cenę utrzymać pozycję i kontrolować fazę ekscentryczną, bo taki naciąg gum chce natychmiast ściągnąć sztangę w dół, wgnieść was w podłogę, i jeżeli utracicie kontrolę, już nie wstaniecie :P. Ale to początek, zabawa zaczyna się przy koncentryce. Z dołu musicie po prostu wystrzelić, wkładając w to wszystkie swoje siły, jednocześnie będąc przygotowanymi na zderzenie ze ścianą, którą musicie przebić, bez chwili zwątpienia, ciężki grind aż do lockoutu :)

Po takim 1RM możecie się spodziewać totalnego wykończenia psychicznego i fizycznego :P Taki urok używania dużego naciągu z gum.

Adaptacje idą jednak we właściwym kierunku :) Kilka tygodni narzekałem jak ciąży mi na plecach sztanga przy siadach, dzisiaj tych 365kg to nawet za bardzo nie czułem.

Od niedawna też zacząłem odczuwać pozytywny wpływ towaru na psychikę na treningach. Zawsze na treningach kierowałem się agresją i nakręcaniem na każdą serię, ale teraz... PŁONĘ GNIEWEM, gniewem który tylko wzbiera na sile z każdą kolejną serią, nawet między seriami nie potrafię usiąść i odpocząć, tylko chodzę w kółko naładowany, bujając się jak #!$%@? rezus... No cóż :)
Przez lata "męczennicy" mi opowiadali jak to CIĘŻKO JEST Na bombie! Wtedy jako natural się z tego śmiałem... Teraz już nie będąc naturalem, śmieję się JESZCZE BARDZIEJ. Bo bomba to jest EASY MODE! Co ja musiałem znosić trenując naturalnie i robiąc wyniki jakie robiłem heh... a teraz to jest SPACEREK gdzie gainsy spadają jak manna z nieba.

Cały trening
Box squat vs bands 365kg (225kg bar + 140kg bands)
Reverse hypers 6x15
DB side bends 60kg 4x15
Band ham curl 3x50
AB lat pulldown - 3x20

#strongaf #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy #sport #pokazforme
IntruderXXL - Box squat vs bands - 365kg. Dzisiaj niezbędne były DUŻE ILOŚCI OGNIA. W...
  • 35
@IntruderXXL: naradza się pytanie, czy za duża ilość ognia nie doprowadzi do kontuzji, albo innych negatywnych skutków? Tak samo jak na ognisku: gdy ognia jest dużo, kiełbaski ładnie się opiekają, natomiast gdy ogień wychodzi poza naszą kontrolę kiełbasy stają się niejadalne a jest też możliwość zapłonu lasu w którym robimy biwak. Mam nadzieję, że rozumiesz anegdotę :) Apropo jedzenia, już przeszedłeś na "mniej czystą" dietę? Jeżeli tak, to jak odczucia?
gdy ognia jest dużo, kiełbaski ładnie się opiekają, natomiast gdy ogień wychodzi poza naszą kontrolę kiełbasy stają się niejadalne


@krzysztoww: Póki co "kiełbaska" ładnie się opieka, skwierczy, i tłuszcz się dosłownie wytapia.

Apropo jedzenia, już przeszedłeś na "mniej czystą" dietę? Jeżeli tak, to jak odczucia?


Mniej czystą hmm, dalej jem czysto :) Z tym że wprowadziłem słodzone napoje do posiłków, czasem jakieś biszkopty/delicje/dżem/miód zeby nabić węgli więcej. No i 1-2 posiłku
jak wbić 720 ww czystą dietą? Ja do 500 to musze się zmuszać, a jem dużo mniej bialka i tłuszczu niż Ty.


@wielkiblondyn: Tak jak pisałem, słodzone napoje do posiłków, do tego chleb tostowy/biszkopty/dżem/miód, carbo na treningu.
źle zadałem pytanie ( ͡º ͜ʖ͡º) jak przejeść pół kilo ryżu dziennie?


@wielkiblondyn: Da to radę, trzeba po pierwsze mieć ryżowar :) Albo umieć zrobić właściwie ryż w garnku, czyli odpowiedni stosunek wody do ryżu, żeby ryż był sypki a nie napuchnięty wodą. Ja na posiłek 160-200g zjem takiego ryżu. A 300-400g zjem jeżeli to będzie sushi i będę głodny :)