Wpis z mikrobloga

@elozapiekanka: Zdradzę ci sekret. Wszystkie auta zrobione po 2000 roku wygląda nowcześnie bo producenci wreczcie nauczyli się robić zaoblone blachy w porównaniu do tych kanciastych kształtów z lat 90.

¯\(ツ)/¯
Rozpoczynam nitkę aut które mają ok 20 lat a wyglądają na nowoczesne


@elozapiekanka: rozpoczynam nitke aut ktore maja ok 20 lat a PODOBAJA MI SIE

poprawilem tylul, bo aboslutnie zawsze w takich watkach typu wygladaja mlodo, nie zestarzaly sie, wygladaja nowoczesnie, rozchodzi sie wlasnie o to. ani jedno auto pokazane w tym watku nie wyglada a nowoczesne XD
@Padoks mój ulubiony samochód. Do teraz pluje sobie w twarz że go sprzedałam (stan igła, wymieniałam w nim wszystko przed czasem bo jestem boi dupa i za 13k poszedł parę lat temu [*]. Spalanie w trasie 3,5-4l ropy…
@adam128256: @Opad4991 Wszystko ładnie, tylko wstawiliście auta z 2012 i 2011 roku xD Tutaj podziałała magia faceliftingów, bo biorąc samochody z początku produkcji to jeszcze Granturismo w miarę się broni jako świeże, ale po Jagu to widać te wczesne lata dwutysięczne (z kolei w środku wygląda super nowocześnie jak na 2007)
IMO z tego wątku dobre przykłady to Fiesta i F430, reszta mocno naciągana, nawet jeżeli to ładne auta (jak xk,
F1A2Z3A4 - @adam128256: @Opad4991 Wszystko ładnie, tylko wstawiliście auta z 2012 i 2...

źródło: 190354844398001042349

Pobierz
IMO z tego wątku dobre przykłady to Fiesta i F430, reszta mocno naciągana, nawet jeżeli to ładne auta (jak xk, które jest piękne)


@F1A2Z3A4: ale takie watki zawsze tak na prawde to po prostu pokazywanie aut, ktore sie ludziom podobaja bo ludzie mysla, ze skoro im sie podoba to wyglada nowoczesnie, sylwetka sie broni, nie zestarzala sie do dzis...i jeb, e38, e90, lexus GS XD pierwszy CLS to chyba najwiekszy hit,