Aktywne Wpisy

W czym trzymacie poduszke bezpieczeństwa? Zaraz kończy mi się lokata w Toyocie na 4.25% (~100k) i zastanawiam sie nad tym jakie mam opcje. Skłaniam się ku połączeniu 40% lokata, 40% obligacje COI lub TOS i 20% przerzucić w jakiegoś szerokiego ETFa.
#gielda
#gielda

adamsowaanon +23
Widze ladnie tu XTB wypralo lby hazardzistom,
I promuja jakies smieciuchy,obrazaja etfy ze niby gejowskie, (czyli tworzenie nowych trendow)
A wiadomo ze z smieciuchow do CFD to juz krotka pilka bedzie, czyli core zarobkow XTB na frajerach,
26tys ludzi na tagu, ze 100 niepelnosprytnych pozytecznych idiotow co "smieszkuja" a tak na prawde to rozwalili tag, i przez ta sciane CHLAMU nie ma sensu tu zagladac i tego czytac,
I promuja jakies smieciuchy,obrazaja etfy ze niby gejowskie, (czyli tworzenie nowych trendow)
A wiadomo ze z smieciuchow do CFD to juz krotka pilka bedzie, czyli core zarobkow XTB na frajerach,
26tys ludzi na tagu, ze 100 niepelnosprytnych pozytecznych idiotow co "smieszkuja" a tak na prawde to rozwalili tag, i przez ta sciane CHLAMU nie ma sensu tu zagladac i tego czytac,





Ile czasu trzeba czekać na list z sądu wieczystoksięgowego w sprawie wpisu do księgi wieczystej? Kupiłem na kredyt mieszkanie z rynku wtórnego w powiatowym (jest tam też sąd wieczystoksięgowy), notariusza miałem 2 lutego, 9 lutego pojawiło się moje nazwisko w elektronicznym rejestrze księgi. Obecne mieszkanie w wojewódzkim wynajmuję jedynie do końca marca, i obawiam się że do tego czasu list nie przyjdzie. Naczytałem się, że w Warszawie czeka się i rok, i tego się obawiam.
#nieruchomosci #kredythipoteczny
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim
A sprawa taka sama
@majkel88: zawsze lepiej mieć taki dokument niż nie mieć, w końcu chyba po coś to wysyłają? Zresztą nie wiem czy tam jest 1:1
@mirko_anonim: Oznacza to, że wpis już nastąpił i wkrótce powinieneś otrzymać zawiadomienie o dokonanym wpisie. W większości przypadków jest to jednak tak jak napisał @majkel88 zbędny dokument. Tylko nieliczne banki wymagają dostarczenia oryginału zawiadomienia o dokonaniu wpisu.
olej to zawiadomienie i wygeneruj sobie odpis kw za 20zl
@Lketoglutaran: jest to do czegoś w ogóle potrzebne skoro mam to olać?
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
A i nie jest to wysylane zwyklym listem tylko przesylka sądową - wymagany będzie podpis na tablecie
@mirko_anonim: Nie, PKO BP nie wymaga oryginału zawiadomienia.
@mirko_anonim: Nie, w tym przypadku jest to zbędny dokument.