Wpis z mikrobloga

@BojWhucie: nie tyllo spekulantów, ale i oszustów, udających przed starszymi i samotnymi ludźmi, że chodzi im o mieszkanie dla siebie, że są takabzwykłą porządną para młodych ludzi którzy bardzo chcieliby założyć rodzinę i nie przeszkadza im, że mieszkanie do remontu itd. i ci starsi ludzie z drobroci serca godzą się na niższą cenę a potem deweloperzy krwiopijcy wysyłaja tam ekipe która robi za psi #!$%@? i bez ubezpieczenia, z 3 pokoi
A co jeśli jakaś rodzina faktycznie szuka mieszkania w tej okolicy i chce kupić za gotówkę (może być do remontu i z problemami prawnymi)?


@kukold: No ja serio szukałem do remontu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bo chciałem mieć urządzone po swojemu, więc nie chciałem płacić za nowe płytki które by były i tak do skucia itd. Ale w problemy prawne bym się nie bawił.

Teraz próbowałem w
@BojWhucie a nawet jesli co to z tego, filpperzy po prostu korzystają z praw rynku, ludzie chyba zapomnieli że w tej grze działa system popytu i podaży, i w tym przypadku jak ktos kupuje mieszkanie i przepłacją za to, z ogromnym kredytwm sam napędza ten rynek i jest co raz gorzej, jak sie małzenstwa ogarną ze ich #!$%@? nie stac na mieszkanie cena sama spadnie i rynek zweryfikuję