Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Gdzie szukać kobiet do sponsoringu ale bez seksu? Zależy mi tylko na regularnym spędzaniu czasu, chodzenia na obiadki, spacery, czasem jakieś wyjazdy we dwoje, itd. Pytam poważnie, ponieważ jestem 30-letnim singlem i wszystko byłoby ok gdyby nie to, że mój wygląd to mocne 4/10 i wzrost poniżej 180. Jak jeszcze miałem kontakt z rówieśniczkami (czasy studiów np) to zawsze byłem typem "fajny ale to nie to" (czyli wiadomo o co chodzi) i max co mogłem mieć to koleżanki. Nie mam problemy z gadką, nie boje się kobiet, mam w porządku pracę, staram się być otwarty, mam zainteresowania ale nie jestem też typem imprezowicza. Przesiedziałem kilka lat na #tinder #badoo itp. nawet z premium i niestety malutko par i tylko frustracja po tylu latach :) Na prawdę doskwiera mi samotnosć a nie mam okazji na żywo nigdzie poznać. Chciałbym znaleźć taką zwykłą dziewczynę tzw. "dziewczyne z sąsiedztwa", co jest średnia z wyglądu ale nadrabia charakterem.

#podrywajzwykopem #znajomi #milosc #przegryw #zwiazki #relacje #blackpill #redpill #sponsoring #wyglad #samotnosc #tfwnogf #niebieskiepaski #rozowepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Gdzie szukać kobiet do sponsoringu ale bez se...

źródło: Active-dates

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: nie podam ci konkretów ale szukaj bo są chętne. Bez seksu to za 200-300 możesz spędzić wieczór. Szukaj tam gdzie się odnajdują ludzie na sponsoring, ale zaznaczaj że chcesz tylko towarzystwo.
Z którego miasta jesteś?
  • Odpowiedz
ie mam problemy z gadką, nie boje się kobiet, mam w porządku pracę, staram się być otwarty, mam zainteresowania ale nie jestem też typem imprezowicza. Przesiedziałem kilka lat na #tinder #badoo itp. nawet z premium i niestety malutko par i tylko frustracja po tylu latach :) Na prawdę doskwiera mi samotnosć a nie mam okazji na żywo nigdzie poznać. Chciałbym znaleźć taką zwykłą dziewczynę tzw. "dziewczyne z sąsiedztwa", co jest średnia z
  • Odpowiedz
prościej znaleźć do seksu bo nie muszą z tobą wychodzić ani nic udawać


@mirko_anonim: dokładnie xd to co OP próbuje znaleźć to lvl krindżu 999. Taka laska od razu przypnie ci łatkę dziwnego, podejrzanego typa który pewnie chce ją podstępem zwabić i wywieźć do jakiegoś burdelu.

Zresztą odpowiedz sobie szczerze... jesteś całkowicie pewny że nie zależy ci na seksie tylko

regularnym spędzaniu czasu, chodzenia na obiadki, spacery, czasem jakieś wyjazdy we
  • Odpowiedz
@kamil150794: Z Tobą nie, bo jesteś frustratem piszącym kłamstwa na mój temat (ewentualnie trollem). Ale z innymi - żaden problem, przy kolegowaniu się i przyjaźni wygląd nie ma dla mnie najmniejszego znaczenia, najważniejsze, żeby się dogadywać, lubić i mieć podobne hobby.
  • Odpowiedz
@choochoomotherfucker:

przy kolegowaniu się i przyjaźni wygląd nie ma dla mnie najmniejszego znaczenia, najważniejsze, żeby się dogadywać, lubić i mieć podobne hobby.

No, tak jest, nie zmyslasz. Przypomnę, że 15 lipca ubr wrzucałem tutaj swoje zdjęcie, inni cię wołali i zrobiłaś fikołka, że nie wiesz, o co chodzi. Dobrze wiedziałaś, tylko chciałaś wyjść na nieskazitelną, co złego to nie ty itp.

piszącym kłamstwa na mój temat

Przykład? Kłamiesz jak z nut.
  • Odpowiedz
Chciałbym znaleźć taką zwykłą dziewczynę tzw. "dziewczyne z sąsiedztwa", co jest średnia z wyglądu ale nadrabia charakterem.


@mirko_anonim: chciałbyś taką ale do sponsoringu i to jeszcze bez seksu xd?

jakaś parodia, dosłownie sam chcesz zostać betabankomantem i to taki co jeszcze jawnie płaci i się cieszy

weź się zastanów nad swoim zachowaniem
  • Odpowiedz
No, tak jest, nie zmyslasz.


@kamil150794: Nie wiem, co w tym jest trudnego do uwierzenia, Ty przyjaźnisz się tylko z ładnymi ludźmi? Trochę próżne, ale Twój wybór.

Przypomnę, że 15 lipca ubr wrzucałem tutaj swoje zdjęcie, inni cię wołali i zrobiłaś fikołka, że nie wiesz, o co chodzi.


Dalej nie wiem, o co chodzi i bawi mnie, że tak Ci zależy na opinii obcej baby z internetu xD

Przykład? Kłamiesz jak
  • Odpowiedz