Wpis z mikrobloga

25 747 + 60 + 101 = 25 908

Zacznijmy od tej 60tki.. Fajnie, szybko, dobre tempo. Przy samym domu jednak pewna pani postanowiła popsuć mi humor i wyjeżdżając pod prąd (pani wyjeżdżała bramą wjazdową) wjechała we mnie i mój rower. Byłem w takim szoku co się wydarzyło, że nie wiedziałem co powiedzieć. Patrzyłem się w oczy kobiecie, która we mnie po prostu wjechała jakbym był przezroczysty. Zdążyłem się zatrzymać, krzyknąć "EEJJJJ!" no ale i tak było bum.
Pani stwierdziła, że nic się nie stało, ja stwierdziłem że po jej wybryku mam scentrowane koło i kto wie co jeszcze z ramą i widelcem więc wzywam policję. Pani na to "wzywaj se". No to "se" wezwałem.
Na początku Pani mówiła "tutaj nie wolno rowerem jechać" potem "słońce mnie oślepiło", a skończyła na "pan wjechał we mnie i poruszał się po lewej stronie". Pan bagieta stwierdził, że to teren prywatny, znaki są ustawione umownie i w sumie każdy może tu jeździć jak chce. Zapytacie jak się skończyło? A no nie skończyło się jeszcze: wniosek do sądu na mnie i na panią, ponieważ pan policjant nie jest w stanie rozsądzić xD
Nie wiem co się wydarzy w sądzie. Mam nagranie z monitoringu, będę dochodził swoich praw przed sądem pierwszy raz w życiu.

A te 101km to dzisiejsze kwadratobranie. Takie typowe "do odbębnienia" - czyli zbieranie kwadratów w zurbanizowanej tkance miejskiej zagłębia, choć trafiło się trochę błota jadąc przez pola niedaleko Czeladzi.
Założyłem do Eskera nowy łańcuch, nowe tarcze i klocki. O ile napęd działał dziś przecudownie (trochę poświeciłem czasu by wyczyścić go z fabrycznego smaru, wysuszyć, odtłuścić i nawoskować ale było warto!), o tyle tarcze i klocki.. no muszą się dotrzeć :D nie mam nic do siły hamowania, ale między klockami jest tak mało miejsca na tarcze, że lubiła podzwonić czasem raz przednia, raz tylna. Trzeba to będzie jeszcze doregulować.

#rowerowyrownik
Elessar - 25 747 + 60 + 101 = 25 908

Zacznijmy od tej 60tki.. Fajnie, szybko, dobre ...

źródło: kwadratowy_grvl

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
hoć trafiło się trochę błota jadąc przez pola niedaleko Czeladzi.


@Elessar: Pewnie pomiędzy Dąbrówką Wielką a Przełajką bo żeś się w Polną drogę wpierdzielił która o tej porze roku jest łajnem
  • Odpowiedz
  • 0
@sylwke3100: Dokładnie tak, jak sprawdzałem google maps to na zdjęciach z lipca wyglądała nieciekawie, także wiedziałem, że czeka mnie błotna przeprawa, no ale kwadraty zebrać trzeba :P
  • Odpowiedz
@sylwke3100: Dokładnie tak, jak sprawdzałem google maps to na zdjęciach z lipca wyglądała nieciekawie, także wiedziałem, że czekam mnie błotna przeprawa, no ale kwadraty zebrać trzeba :P


@Elessar: No bo tam wystarczy mały deszcz i masz z tydzień nawet latem z głowy (bo dochodzi do tego użytkowanie przez rolników), ja tam rowerem się kiedyś tak wpierdzieliłem że z pół godziny po wyjeździe męczyłem się by doprowadzić go do do stanu
  • Odpowiedz