Wpis z mikrobloga

Pytanie do stałych klientów #lidl. Z racji tego, że co do #biedronka pałka się przegła i rezygnuję z robienia zakupów w tym złodziejskim sklepie, to mam pytanie czy w lidlu są podobne praktyki z robieniem ludzi w chvja z cenami na półkach i czy lidl również praktykuje promocje na wielopaki? Często poleca się ten sklep jako alternatywę i mimo, że mam nieco dalej do lidla skłonny jestem go wypróbować.

#biedronka #wojnalidlbiedronka #promocje #zakupy
  • 6
nagminnie inne ceny na cenówkach a inne na kasie, zarówno do Lidla jak i biedronki z aparatem trzeba chodzić i porównywać ceny potem na paragonie xd


@JokerBonifacy: Przepraszam, ale nie mogę się zgodzić. Generalnie problem z cenówkami gdziekolwiek nie robiłbyś zakupów tak naprawdę największy jest taki, że ludzie nie umieją ze zrozumieniem czytać bardzo często. Chociaż oczywiście w fur deutschland lidlu jest znacznie mniej tego.
@Matias_de_Bur: Czasami promocje na wielopaki również są, czasami ''promocje'' też nie są korzystne. Natomiast ostatnio pojawia się bardzo dużo bardzo tanich rzeczy jak na przykład ser gouda za 1,29 zł w plastrach, chleb za 1,29 zł taki najzwyklejszy, ostatnio jajka po 2,99 zł były, tatra po 1,29 zł i tam jeszcze kilka innych rzeczy. Często też w aplikacji lidla są w porządku kupony indywidualne i dostajesz zdrapki po zakupach w których