Wpis z mikrobloga

#bieganie #bieganiepromo #asics #novablast

Asics novablast 3 - 371zl meskie (355zl damskie) z asicsoutlet z darmową wysyłką.

Kod obniżający cene: OABDAY-YFC-BBS-SMB-SMD (działa na cały sklep - chyba bez ograniczeń)
Do tego zakładamy nowe konto, które z automatu dostaje 10% zniżki (uwaga czasem ta zniżka działą na już istniejących).

https://outlet.asics.com/pl/pl-pl/search/?q=novablast&lang=pl_PL

Rozmiarówka pełna tylko w przypadku niektórych kolorów.

Jest to chyba druga najniższa cena na novablasty 3 jaką kojarze, bez konieczności kupowania dwóch par.
PurpleHaze - #bieganie #bieganiepromo #asics #novablast

Asics novablast 3 - 371zl me...

źródło: image_2024-02-21_094136911

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: Cumplu, a jesteś się w stanie odnieść do zarzutów o kiepskiej trwałości cholewki i przetarć w okolicach pięty i Achillesa? Nie powiem, kuszą mnie Novablast
  • Odpowiedz
  • 1
@brrrum: kurde moje maja 500 na liczniku, ale gdzies tu 1-2 dni temu w tagu bieganie ktos pisal o nobablastach, ze ma juz sporo na liczniku w nich.

Wycieranie zapietka moze brac sie stad (gdybam), ze ona sa lekko, dluzsze i szersze, niz normalna rozmiarowka.
Od zawsze mam buty 42,5/27cm,.takie same mam novablasty i wydaje mi sie ze one sa cwiartke numeru wieksze i szersze niz inne moje lapcie.

Tylko ja
  • Odpowiedz
@brrrum: Wszystko zależy od giry, ja właśnie wyrzcuiłem novablast 1 które miały 1300km na liczniku, po wypraniu wyglądały jak nowe.

A też do 1 ludzie o trwałość mają zarzuty.
  • Odpowiedz
  • 0
@PurpleHaze No bo siedzę na obozie w Portugalii. I jak się dowiedzieli to kolejne zamówienie musiałem robić. Szkoda że tam punktów zbierać nie można ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0
No bo siedzę na obozie w Portugalii.


@gokish: (°° ^2

Dawaj jeszcze wiecej rewelacji, czlowiek wrzucil info o promce, to go jeszcze dobili ( )
  • Odpowiedz