Wpis z mikrobloga

Szczerze mówiąc zazdroszczę, że chce wam się przesiadywać na portalach randkowych i randkować. Tj. zazdroszczę, że macie z tego fun. Ja to widzę w ten sposób, że musisz się namęczyć wypisując w kółko to samo do szeregu lasek, udawać zainteresowanie na spotkaniach, a następnie walczyć o pocałunek i seks(najczęściej jeszcze w gumie xd). Przecież te rozmowy i spotkania wyglądają zawsze tak samo; ten schemat jest identyczny. No i laska ma 40 facetów na jedno miejsce, których może wybierać jak z półki sklepowej(super satysfakcja - być jedną z dziesiątek identycznych opcji). Gdyby była jakaś gwarancja seksu do 2. spotkania to w sumie byłaby też jakaś motywacja, ale tak to lipa.

#rozowepaski #niebieskiepaski #seks #zwiazki #tinder #badoo #przemyslenia
  • 9
@D00msday
Ja te portale zawsze traktowałam jako miejsce gdzie mogę znaleźć kogoś do rozmowy i zabicia samotności.
W ciągu kilku lat posiadania Tindera nigdy nie miałam ochoty się z kimś spotkać. W sumie w większości trafiałam też na takie osoby.
@D00msday to po udajesz zainteresowanie? Jesli zależy Ci by zaciągnąć po prostu kobietę do łóżka to chyba lepiej iść do seksworkerki by nie musieć odwalać całej szopki i oszukiwać siebie i dziewczynę że jesteś nią zainteresowany…

Pierwsze randki zawsze wyglądają podobnie bo często ludzie mają pewne pytania czy tematy do poruszenia by się upewnić czy to spoko partia czy nic z tego nie będzie. Większość ludzi ma podobne pytania i tematy na
@D00msday dla mnie to poznawanie ludzi na randkach było ciekawe. Parę fajnych kawiarni czy miejsc na spacer tak odkryłam, dużo fajnych, ciekawych rozmów, dużo motywacji żeby dbać o siebie, ładnie się ubrać itd., mam wrażenie że im bardziej na luzie traktuje się te randki, tym większy fun.
Ja to widzę w ten sposób, że musisz się namęczyć wypisując w kółko to samo do szeregu lasek


@D00msday: tu jest twój problem, nie masz funu, bo jesteś nudny i sztywny traktując tindera jak jakiegoś excela.

Przecież te rozmowy i spotkania wyglądają zawsze tak samo; ten schemat jest identyczny.


moje nie wyglądały tak samo. poza tym zastanów się, kto ponosi połowę odpowiedzialności za to, że wszystkie spotkania i rozmowy wyglądają tak